Groupon Hakkında

Groupon New York, Berlin, Londra, Paris’ten sonra Türkiye’de büyümeye devam ediyor!

Image 1

Türkiye’de bir ilk olan ve kısa sürede milyonlarca üye kazanan Groupon; dünyada 100.000.000, Türkiye’de 3.647.000 üyesi ile onbinlerce kurumun bilinirliğini artırmaya devam ediyor!

2008 yılının Kasım ayında kurulan, başta yeme, içme ve eğlence olmak üzere her gün şehrinizin en iyi Groupon’larını sizlere sunan bir sosyal satın alma platformu. 

6 kıta, 48 ülkede ve binlerce şehirde yayında olan Groupon, 10.000 çalışanıyla yakın gelecekte tüm dünya şehirlerinde Grouponlar sunmayı hedefliyor.

Groupon Türkiye ofisi, İstanbul Levent’te 100’ü aşkın çalışanıyla her gün sizlere en iyi Grouponları sunmak için çabalıyor.


Şirket felsefemiz oldukça basit: Üyelerimize, kendimize hizmet edilmesini istediğimiz şekilde hizmet veriyoruz. Bunun doğal sonucu olarak;

Her birimizin yakalamak isteyeceği Grouponlar sunuyoruz! %50 ve üzerinde avantajlar sunmak işin sadece yarısı. Diğer yarısı ise mükemmel hizmeti veya ürünü sunabilmekte saklı. Şehrin en popüler markaları ve rakip kabul etmez Grouponlarımızla siz de dışarı çıkıp yepyeni tecrübeler edinebilirsiniz. Bu yüzden, sitemizde yayınlanan her Grouponun bu güveni vermesini ve bir tutku hale gelmesini istiyoruz.

Yeni şehir rehberiniz: Groupon! Yeni açılan restoranlardan ülkenin en ünlü pop starının konserine, son güzellik çözümlerinden günlerce sürecek festivallere kadar şehrinizde o an ne konuşuluyorsa, yalnızca bir “tık” ötenizde! Çünkü Groupon, şehir yaşamına yön veren tüm aktiviteleri her sabah yolladığı e-postalarla sizlerle paylaşır. Herkesin bahsettiği o ünlü restoranda yemek yemek, hayranı olduğunuz sanatçının konserini en iyi yerde izlemek ya da tüm şehrin buluştuğu partilere ve festivallere katılmak istiyorsanız sizlere sunduğumuz Groupon ları yakalamanız yeterli!

Şark kurnazlığı yok! Biz gerçekten Grouponu sevmenizi istiyoruz. Sinirinizi bozan gizli saklı şartlar bunu sağlamak için kullanacağımız en kötü yöntem olsa gerek. Grouponu yakaladığınız andan kullandığınız ana kadar gerçekten iyi hissetmenizi ve aldığınızı Grouponun doğruluğundan emin olmanızı istiyoruz. Eğer Groupon  hakkında alışılmışın dışında bir nokta varsa (örn: şehirden uzak bir nokta) bunu zaten belirteceğimize emin olabilirsiniz.

Çözüm Odaklı Müşteri Hizmetleri! Sizin gibi biz de "saatler süren", hep "bir başka arkadaşa" aktarılan veya "haftalar sonra gelen e-posta cevapları" gibi kötü müşteri hizmetleri deneyimleri yaşadık. Bunun için müşteri hizmetlerimizin gerçekten mutluluğunuz için çalışan bir departman olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Image 1

Kötü bir deneyim mi yaşadınız? Çok beğendiğiniz bir Grouponun yeniden yayımlanmasını mı istiyorsunuz? Groupon ile ilgili aklınıza takılan bir soru mu var? Buraya tıklayarak bize ilettiğinizde sorununuzu en kısa sürede sonuca ulaştırmak adına elimizden geleni yaptığımıza emin olabilirsiniz.


Groupon Tarihçesi

Groupon, Kasım 2008’de kurulan ve belirli sayıda insanın birleşerek kampanyalar yaratmasını veya gruplar halinde organizasyonlar başlatmasını sağlayan The Point (www.thepoint.com) adlı internet sitesinden hareketle ortaya çıktı. The Point, gerçek bir etki yaratmak amacıyla belirli bir sayıda katılımı şart koşan; böylece tüketicilere, çalışanlara, vatandaşlara, aktivistlere, ebeveynlere – ya da herhangi birine- tek başlarına çözemeyecekleri problemleri birlikte çözme şansı tanıyan bir oluşum.

The Point hakkında daha fazla bilgi edinmek için (http://www.thepoint.com/doc/learn_more)

Groupon fikri, biz şehirlilerin ortak hastalığına bir antidot sunuyor: yapacak çok fazla eğlenceli şey var fakat tercih yapmak gerçekten de yorucu. Bu kadar fazla opsiyonun içinden bazen en kolay şey tanıdık bir restorana gitmek ya da sadece evde oturup bir film izlemek. Sonuç olarak, şehrimizin bize sunduğu tüm olanakları kaçırıyoruz. Günde sadece bir adet hizmet veya ürüne odaklanan Groupon, herkesin işini kolaylaştırıyor. Groupon, The Point’in kolektif satın alma konusundaki ön çalışmasını bir nebze daha ileriye taşıyarak hayır demesi zor Grouponları sunabiliyor.

The Point’in bir yan projesi olarak Groupon’a başladığımız o günden bu yana Groupon özgürlüğünü ilan etti ve kendine ait bir hayat edindi.
Grouber