Dilediğiniz Masajla Stresten Uzak Bir Gün! Pilates Caddebostan'da Kadınlara Özel 60 Dakikalık Anti Stress, Hawaii, Sıkılaştırıcı, Selülit ya da İsveç Masajlarından Dilediğiniz Biri 100 TL Yerine 34,90 TL, 120 Dakika Masaj 69 TL!

34,90 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL %65 65,10 TL
HEDİYE EDİN
14 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bedeninizdeki gerginlik ve stresi atarak rahatlama imkanı 
 • Bağdat Caddesi'nde merkezi konum ve nezih atmosfer
 • Profesyonel ellerden gelen huzurlu dokunuşlar

Seçenekler

 • 1 kişi 60 dakikalık masaj 100 TL yerine 34,90 TL!
 • 1 kişi 120 dakikalık masaj 200 TL yerine 69 TL!

Koşullar

 • Groupon'unuzu 30 Ağustos'a kadar kullanabilirsiniz.
 • Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 467 51 78 - 0533 931 12 30
 • Groupon bayanlara özeldir.
 • Bir kişi 1 Groupon kullanabilir fakat dilediğiniz kadar Groupon alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
 • Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yaz sıcakları iş stresi canınızı sıkıyor, her şeyi bir tarafa bırakıp rahatlamak ve huzur bulmak istiyorsanız bugünün Groupon'u sizin için geliyor!

Caddebostan Pilates'te Antiş Stress, Klasik İsveç ve Hawaii (Lomi Lomi) masajlarından dilediğinizle huzur ve keyif sizinle olacak!

Image 3

Hayatın tüm yükünü omuzlarınızdan atıp kendinizi hafif hissetmenizi sağlayan Caddebostan Pilates'in profesyonel kadrosu sayesinde yeniden doğmuş gibi olacaksınız! 

Image 1

Klasik İsveç Masajı

Batı tekniğinin harmanlandığı İsveç Masajı ile dolaşım hızı artarak dokular, hücreler canlanır, dolaşım düzene girer, kas gerilimi azalır. Amacı; masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmek olan İsveç masajının konsantrasyonu artırdığı da biliniyor.

Genellikle vücudun güne zinde başlaması ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulması amacı ile yapılan İsveç masajı, genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılır.

Image 2

Hawaii Lomi Lomi Masajı

Bir ya da birden fazla masözün yaptığı yumuşak Hawaii masajıdır. Egzotik tomurcuk kokular ve hoş şarkılar eşliğinde yapılan bu masaj, sırt ve karın bölgesi üzerinde yoğunlaşmaktadır. Bu masajın amacı kişiyi rahatlatmaktır. Ruh ve bedeni aynı derecede dinlendiren bu terapi, geleneksel olarak Hawaii adalarındaki şamanist “Kahuna” şifacıları tarafından “Tapınak Masajı” olarak, özellikle üst yöneticilere ve krallara yapılırdı. Lomi Lomi masajı, sıcak aromatik yağlar ile uzun uzun rahatlatıcı masaj hareketleri, çok yavaşça ve saygılı yapılan mobilizasyon teknikleri ile uygulanmaktadır

 

Anti-Stress Masajı

Kasları gevşetici ve rahatlatıcı bir etkisi vardır. Yavaş, ritmik ve yumuşak hareketlerle uygulanan bu masaj; stresten arınma, dinlenme, ağrılı bölgelerin rahatlaması ve uykusuzluk sorununu giderme amacıyla yapılır.

Anti-stres masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici, rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanır.
Anti-stres masajı yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsar ve gerilimi etkin olarak giderir.


Sıkılaştırıcı Masaj:


Sıkılaştıcı krem ile yapılan bu masaj gerginleşmiş noktaları ve spazmları yatıştırır; ödemlerin ve yorgunluk sonrası kaslarda biriken laktik asitin atılmasında yardımcı olur. Ritmik masaj ile kan dolaşımı hızlandırır ciltte yaşlanma çizgilerini azaltır ve cilde esneklik sağlar. 


Groupon'unuzu hemen alın, kendinizi Caddebostan Pilates'in uzman ellerinde rahatlamaya bırakın!


 


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement