Bağdat Caddesi Dunkin' Donuts'dan Filtre Kahve ve Dilediğiniz Bir Çeşit Donuttan Oluşan "Dunkin Hit" %50 Fırsatla 5.25 TL yerine 2.62 TL!

2,62 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
5,25 TL %50 2,63 TL
HEDİYE EDİN
385 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

Fırsat Bu Fırsat

  • Dünyanın en popüler ikililerinden sıcacık kahve ve istediğiniz çeşit donut %50 Fırsatla 5.25 TL yerine 2.62 TL!
  • Donut deyince akla gelen ilk isim olan Dunkin' Donuts’ın “Dunkin Hit” adını verdiği bu harika ikilinin müptelası olacaksınız.
  • İstediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alarak üst üste ve defalarca fırsatınızdan yararlanabilirsiniz.

Koşullar

Nasıl Yararlanırım

  • 29 Temmuz – 29 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir.
  • Dilediğiniz gün ve saatte kullanabilirsiniz.
  • İstediğiniz kadar ŞehirFırsatı Çeki satın alabilirsiniz.
  • Başka bir kampanya ya da promosyona birleştirilemez.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

İlk kez yıllar önce televizyonda tanıştık bu nefis yiyecekle. Her yabancı filmde polisin ya da dedektifin sadık dostu olur ya da parklarda bahçelerde günün tadını çıkarmak isteyen film kahramanın mutlaka yanındadır.

 

Bu nefis tat, sonraları ülkemize de geldi ve her gün kendine onlarca kişiyi aşık etti. Önce alışveriş merkezlerinde başlayan bu sevda, ardından onlarca şubeye yayılarak bir çok sokakta eşsiz lezzetini sevenlerine sundu.

 

Şimdi ŞehirFırsatı, Bağdat Caddesi’ni de çoktan beri etkisine almış nefis “donut”ları ve sıcacık kahveyi işin uzmanından sizlere sunuyor:

 

Bağdat Caddesi Dunkin' Donuts’dan filtre kahve ve istediğiniz çeşit donuttan oluşan nefis ikili “dunkin hit”  %50 Fırsatla 5.25 TL yerine 2.62 TL!

 

Haftanın dilediğiniz gününde, istediğiniz saatte yararlanabileceğiniz bu nefis fırsat sayesinde ister sabah ister akşamüstü harika kahvenizin ve donutınızın tadını çıkarabileceksiniz.

 

Hemen ŞehirFırsatı’nızı yakalayın, Donut denilince akla gelen ilk isim olan “Dunkin' Donuts”’ın bu müthiş fırsatını kaçırmayın!