AOÇ Güvencesiyle Elmacık Su'dan 19 Litrelik Damacana Su 7,25 TL Yerine 1 TL! Türkiye'nin Ozonlanmadan Üretilmiş ve BPA'sız Damacanada Yeni Suyu, Adresinize Ücretsiz Teslim!

HEDİYE EDİN
2.000+ kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Atatürk Orman Çiftliği kalitesi ve güvencesi
 • En son teknolojili ve en modern şişeleme tesisi
 • Ameliyathane koşullarından 10 kat daha iyi koşullarda steril şişeleme
 • Ozonsuz, doğal mineral yapısı bozulmadan sunulan su
 • BPA'sız damacanalar
 • 7,96’lık değeri ile ideal pH düzeyi
 • Kaynak suyu değil, doğal mineralli su
 • 178,2 mg/l'lik yüksek mineral düzeyi
 • Ücretsiz damacana değişimi
 • Elmacık Su Facebook adresine buradan, Twitter adresine ise buradan ulaşabilirsiniz.
 • Elmacık Su, Konya'da Karatay, Meram ve Selçuklu bölgelerine dağıtım yapmaktadır. Ankara için teslimatın yapıldığı bölgelere metnin içinden ulaşabilirsiniz.

Koşullar

 • Groupon'unuzu 19 Temmuz tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Bir kişi en fazla 4 Groupon kullanabilir. 
 • Groupon'dan yalnızca hane kullanıcıları yararlanabilir, 1 hanede en fazla 4 Groupon kullanılabilir. İşyerleri için geçerli değildir.
 • Sipariş vermek için; 444 4 262 numaralı telefonu aramanız, Müşteri Temsilcisi'ne bağlanmak için 2'yi tuşlayarak size verilecek Groupon onay kodunuzu kontrol ettirmeniz gerekmektedir. 1'i tuşlayarak otomatik sipariş sisteminin kullanılması halinde Groupon kampanyasından yararlanılamayacaktır. Bu kanaldan verilen siparişler için  7,25 TL bedel ödenmesi gerekecektir.
 • Su sipariş ve teslimat saatleri her gün 09:00 - 20:00 saatleri arasındadır.
 • Suyun teslimatı esnasında herhangi bir boş damacana teslim edilmesi gerekmektedir. Bir seferde birden fazla damacana istenildiği durumda, o damacanalar da ücretsiz değiştirilecek, eğer damacana verilmezse veya çok zarar görmüş, yıpranmış, artık kullanılamaz vaziyette bir damacana verilmek istenirse her damacana için 10 TL damacana bedeli alınacaktır.
 • Bu kampanyadan yararlananlar, aynı dönem içinde Elmacık Su markasının başka bir promosyonundan yararlanamamaktadır.
 • Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugüne kadar sütten ayrana, tereyağından yoğurda, meyve sularından bala, sirkeden pekmeze ürettiği tüm ürünlerde güven ve kalitenin simgesi olan Atatürk Orman Çiftliği, şimdi de doğal mineralli Elmacık Su markasıyla Türkiye’nin en nitelikli suyunu tüketicisiyle buluşturuyor.

Image 1

Elmacık Su, kaynaktan çıktığı şekilde el değmeden ve hiçbir işlemden geçirilmeden, doğadaki saf ve doğal hali ile tüketiciye ulaştırılmakta ve bu sayede vücudun suyu sağlıklı şekilde tüketmesi sağlanmakta.

Doğallığı bozulmadan, tam otomatik makinelerde, teknolojinin en son ambalajlama sistemi ile el değmeden şişelenen Elmacık Su, Avrupa Birliği Yönetmelikleri’ne uygun şekilde, tüketicilere, ‘Doğal Mineralli Su’ olarak sunuluyor.

Teslimat Bölgeleri 

19 Mayıs Caddesi
Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi
Akay Caddesi
Akçabat Caddesi (7.Cad)
Akdeniz Caddesi
Aktepe
Alacaatlı Köyü
Alaçatlı
Aşağı Dikmen Mahallesi
Atapark Mahallesi
Atatürk Sitesi
Ayrancı Mahallesi
Ayvalı caddesi
Azerbeycan Caddesi (3.Cad)
Aziziye Mahallesi
Bahçelievler Mahallesi
Bahriye Üçok Caddesi
Balo Sokak
Bardacık Sokak
Barış Mahallesi
Basınevleri
Başak Sokak
Batı Sitesi Mahallesi
Batıkent
Bestekar Sokak
Beşevler
Beykoz Sokak
Billur Sokak
Binektaşı Sokak
Binnaz Sokak
Birlik Mahallesi (Şemsettin Günaltay Caddesi -316.Cad-315.Cad-329.Cad-314.Cad-)
Buğday Sokak
Büklüm Sokak
Bülten Sokak
Büyük Esat Mahallesi
Büyükelçi Sokak 
Çayhane Sokak
Çayyolu Mahallesi
Çiğdem Mahallesi
Çukurambar Mahallesi
Demetevler
Demetgül Mahallesi
Emek 10. Cadde
Emek 4. Cadde
Emek 8.Cad(Bişkek Cad)
Emek 90. Sokak
Emek Mahallesi
Ergazi Mahallesi
Ergenekon Mahallesi
Esertepe Mahallesi
Etlik
Etlik Emrah Mahallesi
Gop
Güfte Sokak
Güniz Sokak
Güvenevler Mahallesi
Güzelevler Mahallesi
Güzeltepe Mahallesi
Hacı Yolu Sokak
Hilal Mahallesi
Hoşdere Caddesi
İlkyerleşim Mahallesi
İncirli
İnönü Mahallesi
Kalaba
Kamil Ocak Mahallesi
Kardelen Mahallesi
Kardeşler Mahallesi
Karşıyaka
Keçiören
Kenedy Caddesi
Kentkoop Mahallesi
Kırkkonaklar (450.Cad-448.Cad-441.Cad-435.Cad-428.Cad-393.Cad-418.Cad-391.Cad) 
Konutkent
Koru Sitesi
Küçük Esat Mahallesi
Magatmagandi Sok
Maraşal Fevzi Çakmak Caddesi
Mebusevler
Muammer Aksoy Caddesi (2.Cad)
Mutlukent Mahallesi
Oran Şehri
Park Oran Sitesi
Pınarbaşı Mahallesi
Remzi Oğuz Arık Mahallesi
Sancak Mahallesi
Sedat Simavi Sok
Söğütözü
Subayevleri
Şentepe Mahallesi
Tahran Caddesi
Taşkent Caddesi (1.Cad)
Tepebaşı Mahallesi
Tiflis Caddesi
Tunalı Caddesi
Tunus Caddesi
Ufuktepe
Uğur Mumcu Sokak
Uğurmumcu
Uğurmumcu Cad
Uyanış 
Ümit Mahallesi
Ümitköy 
Yahyalar
Yalım Sokak
Yaşamkent
Yayla Mahallesi
Yeni Batı Mahallesi
Yıldız 4. Cadde
Yıldızevler Mahallesi
Yukarı Dikmen Mahallesi
Yüzüncü Yıl

BPAsız DAMACANA

BPA (Bisphenol A): Polikarbon, PVC gibi bazı plastiklerin ve biçimlendirildikten sonra sertleşebilen plastik hammaddelerin üretiminde kullanılan kimyasal bir maddedir. Genellikle Polikarbonat damacanalar, biberonlar, saklama kapları ile PVC kap ve şişelerin imalatında ve konserve kapları gibi kapların iç astarlamasında kullanılmaktadır. Örneğin ülkemizde 2011 Haziran’dan itibaren, çocuk biberonlarda BPA içeren maddelerin kullanımı yasaklanmıştır. Tritan Kopolyester denilen, yeni nesil damacanalar Bpa içermezler.

Elmacık Su, hiçbir tereddüte yer vermemek ve siz tüketicilerimizin gönül rahatlığıyla su içebilmesi için BPA maddesi içermeyen (BPAsız) damacanaları kullanmaktadır.

OZONSUZDUR

Ozon çok güçlü okside etme ve çok etkii dezenfekte etme özelliği sayesinde içme suyu sağlayan tesislerde bakteri, küf, maya, mantar ve virüs öldürücü olarak kullanılır. Ayrıca su ozonlandığında kimyasal bir işlemden geçirilmiş olması nedeniyle doğallığını da kaybetmiş olur. Öte yandan ozon, suyun mineral bileşimini değiştirdiğinden, tadını da değiştirebilmektedir.

İçme suyu kaynağında bromür varsa ozonlama esnasında bromür bromat’a okside olur ve bromat kirleticisi oluşur.

Doğal Mineralli Sularda Ozon’un 50 mikrogram/litreden, bromat’ın 3 mikrogram/ litreden ve Bromoform’un da 1.0 mikrogram/litreden fazla olması istenmez. Sınır değerlerin üzerinde Ozon, Bromat ve Bromoform içeren içme suları sağlığa zararlıdır. İşte bu nedenlerden dolayı Elmacık Su’ya size tamamen kaynağından çıktığı doğallığıyla ulaşabilmesi için ozonlama da dahil olmak üzere hiçbir kimyasal işlem uygulanmamaktadır.

ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ KALİTESİ

Bugünü kadar sütten ayrana, tereyağından yoğurda, meyve sularından bala, sirkeden pekmeze ürettiği tüm ürünlerde güven ve kalitenin simgesi olan A.O.Ç., şimdi de doğal mineralli Elmacık Su markasıyla Türkiye’nin en nitelikli suyunu tüketicisiyle buluşturuyor.

YÜKSEK ALKALİ PH DEĞERİ İLE SAĞLIKLIDIR

Bir maddenin asit veya alkali değerin anlamak için kullandığımız ölçüye pH denir. 7pH derecesi asit ve alkali maddenin nötr olduğunu gösterir. Çevremizdeki kirlilik ve kimyasallar bedenimizdeki asit oluşumunu artırır. Kanın sağlıklı pH derecesi 7.35-7.45 arasındadır. Vücudumuzda sağlık sorunlarını en aza indirmek ve kendisini iyileştirebileceği ortamlar yaratabilmek için %75 oranında alkali oluşturan sağlıklı su ve yiyecekler tüketilmelidir. Bu sebeple Elmacık Su sizlere ideal düzeydeki 7,96 pH değeri ile sağlığınıza destek olmaktadır.

KAYNAĞINDAN ÇIKTIĞI GİBİ DOĞAL VE SAĞLIKLIDIR

Elmacık Su, her türlü kirlenmeye ve dış etkenlere karşı korunan kaynağımızdan T.C. Gıda Kodeksine uygun isale hattıyla şişeleme tesisimize ulaşır; özel tasarlanmış şişelere kaynağından çıktığı doğallıkta el değmeden doldurulur.

İçerdiği mineraller ve diğer bileşenler dolayısıyla Elmacık Su, ilgili yönetmelikteki özelliklere de sahip olması nedeniyle T.C. Sağlık Bakanlığınca “Doğal Mineralli Su” olarak onaylanmıştır. Dengeli mineral yapısıyla günde 2-2.5 litre içildiğinde, sadece günlük su ihtiyacını karşılamakla kalmaz, vücutça kolay emilmesi sayesinde de günlük mineral gereksiniminin karşılanmasına katkıda bulunur.


Elmacık Su’yun eşsiz kaynağı, Sakarya ili Hendek İlçesi’ndeki Elmacık Sıradağları’nın Gölyayla mevkisinde ve 1.060 m yükseklikte bulunuyor. Yerleşim bölgelerinin çok üzerinde bulunduğu için kaynağın doğal ortamı tamamıyla korunuyor. Yakınında su kirliliğine sebep olabilecek hiçbir yapı veya tesis bulunmuyor.

Son teknoloji kullanılarak kurulan Elmacık Su şişeleme tesisi, 12. 500 m² kapalı, 57. 500 m² açık olmak üzere, toplam 70. 000 m² alana sahip.

Elmacık Su Tesisi, mevcut makine parkı ile Türkiye’deki en modern, yüksek teknolojili şişeleme tesisi.

Elmacık suyu diğer sulardan ayıran en önemli farklardan biri, yüksek teknolojisi sayesinde, suları ozonlamadan şişeleyebilmesi.

Klasik şişeleme tesislerinde 3 aşamada ortaya çıkan kirlenme riski, Elmacık Su’yun özel boru hattı ve iyi planlanmış ve en son teknolojiyle donatılmış tesisi ile ortadan kalkıyor.

Groupon'unuzu kaçırmayın, siz de Elmacık Su kalitesiyle tanışın!15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement