Fokus Akademi ile Siyasetçilerin Danışmanı Dr. Serpil Samur'dan Etkili Konuşma, İkna Sanatı ve Kişisel İmaj Yönetimi Eğitimi 1400 TL Yerine 99 TL!

HEDİYE EDİN
27 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, Fokus Akademi ile siyasetçilerin danışmanı Dr. Serpil Samur'dan etkili konuşma, ikna sanatı ve kişisel imaj yönetimi eğitimi sunar.
 • Ünlü eğitmenden faydalı eğitim!
 • Hayatınızı değiştirecek tüyolar!
 • İletişime profesyonel bakış!
 • İş hayatında ve özel hayatta başarılı olmanın anahtarı!


Koşullar

 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren, 1 Şubat 2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Eğitiminizi toplam 6 saat sürecektir, iki yarım gün olarak alınması mümkündür.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyon: 0 312 442 14 15
 • Rezervasyon esnasında sadece Groupon kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayın.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Her söylediğinizi yaptırabilmek gibi bir süper güce sahip olduğunuzu hayal edin. Bu Groupon hayalinizi gerçeğe çeviriyor. İşin uzmanından Etkili Konuşma, İkna Sanatı ve Kişisel İmaj Yönetimi Eğitimi sağlıyor, hayatınızı değiştiriyor!

/79/46/1323785604679.jpg

İş hayatının ve özel hayatımızın büyük kısmı iletişim ile geçmektedir. İnsanlar iletişimde 3 farklı enstrüman kullanır. Bunlar kelimeler, söyleyiş tarzı ve beden dilidir. Ancak sanılanın aksine beden dili bunların en önemlisidir. İletişimimizin; yüzde 10’u kelimelerle, yüzde 30’u söyleyiş tarzıyla, yüzde 60’ı beden diliyle yapılmaktadır.

/32/47/1323785604732.jpg

Bu yüzden iyi bir iletişim becerisine sahip olmak için beden dilini doğru kullanmalı, ayrıca başkalarının beden dilini doğru okumalıyız. Bu seminer ile katılımcıların beden diline hakim olup daha iyi iletişim kurmaları ayrıca daha etkili, daha profesyonel ve daha karizmatik kişisel imaj sahibi olmaları amaçlanmaktadır. 

/88/47/1323785604788.jpg

Dr. Serpil Samur

/12/06/1323787370612.jpg


Bilkent Üniversitesi'nde öğretim görevliliği yapmıştır, halen Ankara Üniversitesi öğretim görevlisidir. Aynı üniversitede İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünde yaptığı doktora çalışmasının konusu: "Siyaset İletişimi ve Siyasette İmaj Yönetimi"dir.

Siyaset İletişimi, Seçim Kampanyaları Yönetimi ve Lider İmajı konularında akademik çalışmalar yapmaktadır. Siyasetçilere danışmanlık hizmeti vermektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında Kurumsal İmaj Yönetimi, Kurum Kültürü,Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim; özel sektörde "Satış Pazarlama ve Müşteri ilişkileri" gibi başlıklarda konferans ve seminerler vermektedir.

İletişim dünyasında başarılarınızı artırmak için bu Groupon'u kaçırmayın!

Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement