Emre Aydın Jolly Joker Ankara Sahnesi'nde! Biletler 34 TL Yerine 17 TL, VIP Biletler 66,50 TL Yerine 33,25 TL! (28 Ekim'de, Sınırlı Sayıda)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
34 TL %50 17 TL
HEDİYE EDİN
101 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Jolly Joker Ankara'da Emre Aydın konserine ayakta ve VIP seçenekleriyle bilet sunar.
  • Ankara'nın gece yaşamına yeni bir soluk getiren ve canlı performansların adresi haline gelen Jolly Joker Ankara ile keyif dolu bir müzik yolculuğuna çıkın!
  • Sevdiklerinizle beraber eğlenceli ve rengarenk bir akşam geçirmek için Groupon'unuzu hemen alın!

Koşullar

  • Konser  28 Ekim Cuma günü gerçekleşecektir. 
  • Kapı açılış saati 21:30’dur.
  • Biletlerinizi 20:30’dan itibaren kapıdan temin edebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Jolly Joker Ankara, mekandaki bay-bayan sayısının eşitliğine özen göstermektedir.
  • Biletler iade edilememektedir.
  • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

28 Ekim Cuma günü Jolly Joker Ankara'da Emre Aydın, unutulmayacak sahne performansıyla başkentli sevenleriyle buluşuyor. Bugünün Groupon'uyla Emre Aydın ile müzik dolu renkli bir geceye davetlisiniz!

İstanbul ve Antalya'da eğlence ve canlı performansların adresi olan Jolly Joker, şimdi de Ankaralı dinleyicilerle birlikte. Jolly Joker Ankara'da eğlence rüzgarına davetlisiniz!

Eğlenceyi görsellik ve teknolojiyle birleştiren ve Ankara eğlence hayatına yeni bir soluk getiren mekan, her hafta konserler gerçekleştirmeye devam ediyor. 2000 kişi kapasiteli konser alanını Antalya ve İstanbul'daki Jolly Joker'lere sadık kalınarak hazırlanan Jolly Joker Ankara eşine az rastlanır bir ses sistemiyle sizleri bekliyor! Üst katındaki Pub ise haftanın 7 günü hizmet veriyor.Emre Aydın Hakkında:
Emre Aydın kariyerine 2002 yılında, Onur Ela ile beraber 6. Cadde isimli kurdukları müzik grubu ile Türkiye çapında düzenlenen "Sing Your Song" beste yarışmasında 1574 adayı geride bırakarak "Dönersen" adlı parçası ile birinci olarak başladı.

2006 yılında çıkardığı Hareket Vakti şarkısı dışında tüm söz ve müziklerinin Emre Aydın'a ait olduğu “Afili Yalnızlık” adlı ilk solo albümünü yayınlayan Aydın, hem yalnızlık temasını işlediği albümüyle hem performansı ile büyük beğeni toplamıştır.

2008 yılında MTV tarafından her sene düzenlenen Avrupa Müzik Ödülleri (EMA)’nde “Türkiye’nin En İyi Sanatçısı” ardından Liverpool‘da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak “Avrupa’nın En İyi Sanatçısı” ödüllerine layık görülmüştür.

4 yıllık bir aradan sonra 1 Nisan 2010’da “Kağıt Evler” albümü ile müzikseverlerle buluşan Aydın, albüm çıkışıyla birlikte, 14 Nisan’da konser turnesine çıkarak dinleyicileriyle biraraya gelmiştir.Groupon'unuzu kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement