Jolly Joker Ankara'da Hüsnü Şenlendirici Konseri! Biletler 22,50 TL Yerine 11,25 TL, VIP Biletler 44,50 TL Yerine 22,25 TL! (Sınırlı Sayıda, 26 Ekim'de)

HEDİYE EDİN
99 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Jolly Joker Ankara'da Hüsnü Şenlendirici konseriyle ayakta ve VIP seçenekleriyle bilet sunar.
  • Ankara'nın gece yaşamına yeni bir soluk getiren ve canlı performansların adresi haline gelen Jolly Joker Ankara ile keyif dolu bir müzik yolculuğuna çıkın!
  • Sevdiklerinizle beraber eğlenceli ve rengarenk bir akşam geçirmek için Groupon'unuzu hemen alın!

Koşullar

  • Konser  26 Ekim Çarşamba günü gerçekleşecektir. Kapı açılış saati 21:30’dur.
  • Biletlerinizi 20:30’dan itibaren kapıdan temin edebilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Jolly Joker Ankara, mekandaki bay-bayan sayısının eşitliğine özen göstermektedir.
  • Biletler iade edilememektedir.
  • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

26 Ekim Çarşamba günü Jolly Joker Ankara'da Hüsnü Şenlendirici unutulmayacak sahne performansıyla başkentli sevenleriyle buluşuyor. Bugünün Groupon'uyla Hüsnü Şenlendirici ile müzik dolu renkli bir geceye davetlisiniz!

İstanbul ve Antalya'da eğlence ve canlı performansların adresi olan Jolly Joker, şimdi de Ankaralı dinleyicilerle birlikte. Jolly Joker Ankara'da eğlence rüzgarına davetlisiniz!

Eğlenceyi görsellik ve teknolojiyle birleştiren ve Ankara eğlence hayatına yeni bir soluk getiren mekan, her hafta konserler gerçekleştirmeye devam ediyor. 2000 kişi kapasiteli konser alanını Antalya ve İstanbul'daki Jolly Joker'lere sadık kalınarak hazırlanan Jolly Joker Ankara eşine az rastlanır bir ses sistemiyle sizleri bekliyor! Üst katındaki Pub ise haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Hüsnü Şenlendirici Hakkında:

Müzik yaşamına vurmalı çalgılar ustası Okay Temiz'in “Magnetic Band” grubu ile başlayan Şenlendirici, grupla birlikte yüzlerce festivalde Türkiye’yi temsil eder. Aynı zamanda, babası Ergun Şenlendirici'nin 6 kişilik grubu Laço ile yurtdışında birçok önemli festivallere de katılan Şenlendirici, profesyonel müzik yaşamına böyle devam eder.

1996 yılında, askerdeyken Pozitif'ten gelen teklif sonrası New York’lu acid jazz, funk topluluğu Brooklyn Funk Essentials ile ortak bir albüm ve konser yapmak amacıyla Türk Müziğine özgü enstrümanlardan oluşan 13 kişilik bugünün ünlü Laço Tayfa’sını kurar. 

Şenlendirici müzikal yolculuğuna grubu Laço Tayfa ile yaptığı “Hicaz Dolap” albümü ile devam eder. Şenlendirici’nin iki bestesinin de yer aldığı albüm Doublemoon etiketiyle 2002’de piyasaya çıkar.2006 yazında Hüsnü Şenlendirici’nin yolu tekrar Brooklyn Funk Essentials ile buluşur. 

2007’de sazlarında usta İsmail Tunçbilek (bağlama) ve Aytaç Doğan (kanun) ile Taksim Trio albümünü kaydeder. Ancak 2007 de kurulan Taksim Trio grubu 2009'da dağılır. 2010 'un Şubat ayında Hindistan da dünyaca ünlü müzisyen Zakir Hüseyin ile verdiği konserden sonra, Amerika ya giderek, roman müziğinin Amerika ’daki öncü gruplarından New York Gipsy All Stars ile Amerika turnesine çıkar. 2011 yılında eski müzik şirketi Doublemoon Records dan ayrılarak Sony Müzik bünyesine katılmıştır.

Groupon'unuzu kaçırmayın! 

Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement