Tahsin Eryılmaz Makyaj Atölyesi'nde 4 Kişilik Sınıflarda MAC Ürünleri ile Kişiye Özel Makyaj Eğitimi 300 TL Yerine 49 TL, Birebir Eğitim 99 TL!

HEDİYE EDİN
116 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Tahsin Eryılmaz'ın atölyesinde makyajın alfabesini öğrenin!
 • Kendinizi baştan yaratın
 • Güzelliğinizin altını çizin ya da yeni bir meslek edinin
 • Her gün yaptığınız makyaja yepyeni bir boyut getirin
 • Profesyonel makyaj ile mucizeler yaratın
 • İstanbul Fashion Week makyözü!

Koşullar

 • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren, 10 Mayıs tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • "Hemen Al" butonuna tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz.
 • Rezervasyon gereklidir: 0532 257 30 66
 • Groupon kodunuz size ulaştıktan sonra 1 ay içinde kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayın.
 • Lütfen, hizmet aldığınız firmada kuponunuzu fırsata çevirdikten sonra fişinizi veya faturanızı almayı unutmayın.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sihirli bir değnek, bir usta ve renkli malzemeler gerekir. Bu Groupon ile Tahsin Eryılmaz'ın fırçaları nasıl sihirli değneklere dönüştürdüğünü keşfedin, renkli malzemelerle güzellik büyüsü yapın!

Kendinize en profesyonel ve en doğru makyajı yapmanız için size yol gösteren Tahsin Eryılmaz, yüzünüze ve teninize en uygun stili ve güzelliğinizi ön plana çıkaracak renkleri bulmanıza da yardımcı oluyor.

/67/69/1328277676967.jpg

İster kendinize uygulayacağınız profesyonel makyaj ile güzelliğinizin altını çizin, ister kendinize yeni bir iş olanağı yaratın, 3 saat sürecek eğitimde makyajın püf noktalarını ve yüzünüze uygun makyaj yapmanın sırlarını öğrenin!

/21/70/1328277677021.jpg


Kendi stilinizin uzmanı olun!

Tahsin Eryılmaz 
Makyaj dünyasına Corci’yle adım atan Tahsin Eryılmaz, bir süre bağımsız makyaj sanatçısı olarak çalıştıktan sonra 2 yıl süreyle Lancome bünyesinde makyaj yaptı. 2 yılın ardından MAC Cosmetic bünyesinde 6 yıl boyunca make-up artist ve mağaza yöneticisi olarak çalıştı.

MAC, eğitim departmanında bir süre çalıştıktan sonra, kendisi için büyük bir tutku olan makyajla daha iç içe olabilmek için kurumsal hayatı geride bırakarak serbest çalışmaya yöneldi.

Kariyeri boyunca Fashionable İstanbul, Roberto Cavalli, Salvatore Ferragamo, Gianfranco Ferre, Wivienne Westwood, Mango, Missoni, Deniz Mercan, Hatice Gökçe, Cengiz Abazoğlu, Hakan Yıldırım, Arzu Kaprol, Bahar Korean, Simay Bülbül, Özlem Süer, Atıl Kutoğlu İstanbul Fashion Week gibi defilelerde görev alan Tahsin Eryılmaz, eğitimlerine ve makyaj dünyasına yeni isimler kazandırmaya devam ediyor.


/86/70/1328277677086.jpg


Bu yaratıcı Groupon'u kaçırmayın! 

Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement