Wella Kuaför Lara'dan Dünyaca Ünlü Kryolan Ürünleriyle Porselen Makyaj 70 TL Yerine 29 TL! Kirpik Ekleme Seçeneğiyle Beraber 110 TL Yerine 39 TL!

HEDİYE EDİN
10 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Dünyaca ünlü Kryolan ürünleri
 • Profesyonel ekip
 • Seçkin hizmet
 • Porselen makyaj ter, gözyaşı gibi etkenlere dirençli
 • Özel günlerinizde profesyonel makyaj ışıltısı yakalayın
 • Kirpik ekleme uygulaması ile daha dolgun kirpikler

Koşullar

 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Fırsatınızı Groupon kodunuz size ulaştıktan sonra 1 Ocak'tan itibaren 2 Mart 2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Randevu almanız gerekmektedir: 0242 316 14 06
 • Randevu esnasında sadece kupon kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayın.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Wella Kuaför dünyaca ünlü Kryolan ürünleriyle porselen makyaj ve kirpik ekleme uygulamasını profesyonel ekibiyle sunmak için sizleri bekliyor! Bugünün Groupon'uyla göz kamaştıran yüz güzelliği ve dolgun kirpiklere sahip olun!


 
Muratpaşa'da hizmet veren Wella Kuaför, Antalya'da seçkin güzellik noktalarından biri.

Eğitimli ve profesyonel kadrosuyla en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Wella Kuaför, hizmet kalitesini her zaman en üst noktada tutmayı hedefliyor.Porselen Makyaj Nedir?


Porselen makyaj su bazlı ürünlerle yapılır ve yüzdeki tüm kusurları kapatır. Porselen makyajın en önemlisi ise ağlama ve terleme gibi makyaj bozucu faktörlerden etkilenmemesidir.

Normal makyajda kullanılan ürünler yüzde daha fazla belli olurken porselen makyaj daha doğal ve ten ile uyumlu görünüyor. Böylece ciltte farklı tonlar oluşmuyor.

Porselen makyajı duyduğunuzda cildi rahatsız ettiğini düşünebilirsiniz; fakat makyajınızı çıkartana kadar asla sorun yaşamaz ve rahatsızlık duymazsınız.Kryolan:

Kryolan, dünyaca ünlü ve tüm profesyonel makyözlerin bildiği bir kozmetik Markasıdır. Makyözler haricinde müşteriler ve makyaj yapan kişiler tarafından tanınmayabilir çünkü bu malzemeler yurt dışından özel olarak gelmekte ve Türkiye'de sınırlı sayıda şubeleri bulunmaktadır.

Siz de porselen makyajla ışıltıya ve kirpik ekleme uygulamasıyla daha dolgun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız acele edin!

Groupon'unuzu kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.