İçinizdeki Sanatçıyı Ortaya Çıkarın! Baykuş Sanat Galerisi’nden Yetişkinlere Karakalem Desen ya da Sanat Tarihi Dersi, Çocuklara Heykel ya da Resim Dersi 140 TL'ye Varan Fiyatlar Yerine 48 TL! (1 Ay Geçerlidir)

HEDİYE EDİN
12 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon yetişkinlere karakalem resim ya da sanat tarihi dersi,  çocuklara heykel ya da resim dersi fırsatı sağlamaktadır.
 • Çocuklarının hobi edinmesini isteyen aileler heykel ya da resim derslerinden birini hemen seçin!
 • Hobi olarak yaptığınız çizimleri geliştirmek ya da sanata olan ilginizi pekiştirmek istiyorsanız Baykuş Sanat Galerisi sizin için doğru adres.

Koşullar

 • 15 Ocak – 15 Şubat tarihleri arasında geçerlidir.
 • Yetişkinler pazar günleri karakalem dersine, hafta içi sanat tarihi dersine 11:00 – 18:00 saatleri arasında diledikleri bir zaman diliminde devam edebilirler.
 • Çocuklar(5-14 yaş arası) cumartesi günleri heykel ya da resim dersine 12:00 – 15:00 ya da 15:00 – 18:00 saatleri arasında devam edebilirler. 
 • 15 Ocak tarihine kadar kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
 • Kayıt için: 0224 232 14 02
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Herkesin içinde çocukluğundan beri uğraşmak istediği bir sanat dalı vardır. Kimimiz resme, kimimiz tiyatroya, kimimiz de heykele ilgi duymuştur. Fakat hayat telaşından, iş peşinde koşmaktan ya da belki kariyer hedeflerimizden hep içimizde kalmıştır.

Hiçbir şey için geç değil! Bir yandan iş güç sahibi bir insan olarak kariyerinize devam ederken bir yandan hobi olarak karakalem desen dersi ya da sanat tarihi hakkında bilmediklerinizi öğrenmek veya bilgilerinizi pekiştirmek için Baykuş Sanat Galerisi'nin uzman eğitim kadrosu eşliğinde eğitimlerinizi alabilirsiniz.

Eğer “ben hobi edinemedim, bari çocuğum ilgilensin” diyorsanız, Baykuş Sanat'ta 5-14 yaş arası çocuklar için heykel ya da resim kurslarından birinden yararlanabilirsiniz. Çocuklarınız sanatla beslensin, küçük yaşlardan itibaren vizyonları genişlesin, hayata başka bir pencereden de bakabileceklerini öğrensinler.

Groupon ile yetişkinlere karakalem desen ya da sanat tarihi dersi, çocuklara heykel ya da resim dersi 140 TL'ye varan fiyatlar yerine %66 fırsatla 48 TL!

Baykuş Sanat Galerisi'nde alacağınız sanat tarihi dersi ile plastik sanatlar hakkında teorik bilgi edinecek ve geliştireceksiniz.

Derslerde;
 • eserlerin çözümlenmesi,
 • sanatçıların yaşam öyküleri,
 • sanatsal teknikler, 
 • akımlar ve tarihsel süreçleri hakkında dokümanlarla desteklenmiş incelemeler yapma imkanı bulacaksınız.

Ders zamanları siz kursiyerler ile Baykuş Sanat Galeri'sinin eğitmeni Bülent Sarılar arasında, ideal saatler ve günler belirlenerek kararlaştırılacak.

Karakalem desen derslerine ise Aslıhan Sarılar önderliğinde Pazar günleri katılarak içinizdeki ressamı ortaya çıkartabilirsiniz.     

Baykuş Sanat Galerisi'nin çocuklar için verdiği derslerde hedef; çocukların hayal güçlerini kullanarak, çeşitli malzemelerle kendilerini ifade etmelerini sağlamak; bunu yaparken de belli kalıplara sıkışmamaları için verilen teknik eğitim, bireysel ve yaş gruplarına göre anlaşılır düzeyde tutuluyor. Çocuk grupları, atölye dersleri yanında çeşitli etkinliklerle ürünlerini pek çok alanda sergileme fırsat buluyorlar.

Hobilerinizi ertelememek için Groupon'unuzu hemen alın!