Berra Güzellik'te Özel Masaj Koltuğunda Manikür, Pedikür, El ve Ayak Parafin Uygulaması 50 TL Yerine 14,90 TL! Kaş Dizayn ve Dudak Üstü Depilasyon ile Beraber 60 TL Yerine 19,90 TL!

14,90 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
50 TL %70 35,10 TL
HEDİYE EDİN
41 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Pürüzsüz ve ışıl ışıl el ve ayaklara sahip olmak için Groupon'unuzu kaçırmayın
  • Berra Güzellik profesyonel ekibiyle hizmetinizde
  • Seçkin ekipmanlar
  • Nilüfer'de merkezi konum

Koşullar

  • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
  • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren, 29 Mart 2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon alabilirsiniz.
  • "Hemen Al" butonuna tıklayarak fırsat seçiminizi yapabilirsiniz.
  • Randevu almanız gerekmektedir: (0224) 244 97 17
  • Randevu esnasında sadece kupon kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayın.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ellerinize profesyonellerden uygulanacak bir manikür Paganini'nin keman konçertolarını birden büyük bir ustalıkla çalmanıza ya da ayaklarınıza yapılacak parafin bakımı tarihe iz bırakacak bir adım atmanıza neden olmayacaktır ama kesinlikle şık, estetik ve zarif görünmenizi sağlayacaktır.Bugünün Groupon'uyla Berra Güzellik, güzelliğinizi el ve ayak bakımlarıyla tamamlıyor!Nilüfer'de hizmet veren Berra Güzellik, profesyonel ekibi, hijyenik atmosferi ve seçkin hizmetiyle konuklarının beklentilerini kusursuz bir biçimde karşılayarak faaliyet gösteriyor.

Şimdi el ve ayaklarınızı manikür-pedikür ve parafin bakımıyla buluşturan Berra Güzellik'te değişen mevsimle beraber kişisel bakımınızı profesyonel hizmetle tamamlayın!Üstelik fırsattan kaş dizayn ve dudak üstü depilasyon seçeneği ile de yararlanabilirsiniz!

Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak fırsattan tekrar yararlanabilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.

Groupon'unuzu kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement