Kendinizi Baştan Yaratın! Sacha Kuaför'den Bayan Saç Kesimi 40 TL Yerine 20 TL! (6 Ay Geçerlidir)

HEDİYE EDİN
116 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Sacha Kuaför'de bayan saç kesiminde %50 fırsat sağlayacaktır.
  • 1 kişi yalnızca 1 Groupon kullanabilir fakat dilediğiniz kadar satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Yepyeni bir saç modeli ile kendinizi yenileyebilir ve yeni biri gibi hissedebilirsiniz.

Koşullar

  • Bu Groupon 29 Aralık 2010 – 29 Haziran 2011 tarihleri arasında Kent Meydanı AVM şubesinde geçerlidir.
  • Sacha Kuaför her gün 10:00 – 22:00 arası hizmet vermektedir.
  • 1 kişi yalnızca 1 Groupon kullanabilir fakat dilediğiniz kadar satın alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Randevu almanız gerekmektedir: 224 255 63 64 - 65
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sıkıldığınız, bunaldığınız ya da sadece kendinizi kötü hissettiğimiz dönemlerde en kolay çıkış noktamız ya alışveriş ya da kendimizi ufak hilelerle değiştirmek.

Alışveriş gibi masraflı ve anlık heyecanla yapılmış bir harcamadansa, saçımızda ufak tefek değişiklikler yaparak kendimizi daha taze, daha yenilenmiş ve daha motive hissedebiliriz.

Sacha Kuaför deneyimi ve profesyonelliği ile 6 ay boyunca geçerli olacak saç kesimi fırsatı Groupon ile 20 TL!

Yalnız saç kestirirken yüzümüze doğru modelin uygulanması ve bunun mutluluğu ile önümüzdeki günlerde motivasyon ve enerjimizin daha yüksek olması için Sacha Kuaför'ün bazı önerileri var:
 
Önce yüz şekilleri bilinmelidir. Yedi çeşit yüz şekli vardır.

Saç kestirmeye karar vermeden önce ne istediğine karar verilmelidir. Saç mı ön planda olsun, yoksa yüz mü? Yüz şekillerine göre ideal saç kesimleri aşağıdaki gibidir:

1-Yuvarlak yüz: Dengeli, yumuşak bir yüz yapısıdır.Suratta değişiklik yapmaz. Ama yüzünüzün yuvarlaklığından şikayetçi iseniz ve bunu biraz olsun inceltmek istiyorsanız saçınızın hacmini yüksek tutacak modelleri tercih etmelisiniz. Böylece saçınız ön planda olup,yüzünüzün yuvarlaklığı biraz olsun azalacaktır. Yüzünüzün hatlarına göre öne doğru kesilmiş tutamlarda yüzünüzü biraz olsun inceltecektir.
2-Kare yüz: Yuvarlak yüz gibi dengelidir. Sertlik ön plandadır. Kare bir yüze saç kesimi yaparken eğer yüz şeklinizi değiştirmek istemiyorsanız size en uygun olanı yine kare bir kesimdir. Fakat yüzünüzdeki ifadeyi yumuşatmak, dengelemek istiyorsanız saçınıza yuvarlak modeller kestirmelisiniz. Bunu yaparken saçınıza yuvarlak bir kesimli kahkül ve şakaklarınıza inen saç tutamları yaptırabilirsiniz.
3-Diktörtgen yüz: Suratta değişiklik yapan ama fazla değiştirmiyen bir yüz şeklidir. Eğer yüzünüzü biraz kısalmak amacı ile kesim düşünüyorsanız çene kemiğini geçmeyecek şekilde kesim yaptırabilsiniz. Şakak kemiğini örtecek şekilde kesilen kesimler ile dengeli,uyumlu saç modellerine sahip olabilirsiniz.
4-Enine diktörtgen yüz: Bu yüz şeklinde yüzünüzü biraz uzatmak ver şakak kemiklerinizin ön plana çıkmasını istemiyorsanız uzun saç modelleri ya da saçınızda yukarlara verilecek volümlerle saçınızın biçimini dikdörtgen şeklinde kesimler vasıtası ile yüzünüzü inceltebilir ve yüz yapınızda birazda olsun değişiklikler yapabilirsiniz.
5-Ters üçgen yüz: Surat yapısını tamamen değiştirebilen yüz şeklidir.Bu tip yüz şekillerinde daha modern kesimler yapmak mümkündür. Makyaj için ise en elverişli yüz biçimidir. Kişileri çok enerji dolu gösteren bu yüz şekline eğer yüz biçimini değiştirmeden daha bir güçlülük katmak istiyorsanız, saçınızın yanlarını ve enselerini kısa kestirerek ,saç tepesine volüm vererek kesilen saç modellerini tercih etmelisiniz. Ama kendinize biraz dengeli,uyumlu ve yumuşakbir yüz ifadesi vermek istiyorsanız tam tersi enselerde daha çok volümü olan ve saçın tepesine doğru volümü azaltılmış saç modellerini tercih etmelisiniz.
6-Üçgen yüz: Saç şeklinde daha negatif olan bir yüz biçimidir. Kişileri enerjisi zayıflamış ve yorgun gösterir. Bu tip yüz şekillerinde negatif olan yüz biçimini saçınıza verilecek pozitif enerji ile dengelemelisiniz. Bunu enselerde saçı azaltarak şakak kemiğindeki bölgeden saç tepesine doğru volümü arttırarak yaptırabilirsiniz. Küçük kare kesimler yaptırabilirsiniz.
7-Baklava yüz: Bu yüz biçiminde saçınıza uzun, kısa, düz, dalgalı, kahküllü modelleri uygulayabilirsiniz. Sadece bunları uygularken kuaförünüz ile diyalog kurarak boyunuza,kilonuza ya da yüzünüzde nerenin ön planda, nereniz arka planda kalmasına karar vererek saç modelinizi bulmalısınız.

Bunların yanında Sacha Kuaför'ün deneyimli kadrosunun, saç kestirirken dikkat etmeniz gereken bazı maddeler olduğunu söylüyor: Yüz şekline göre saç kesilirken kuaförünüzle uzun uzun bir diyalog yapmalı, yüzünüzü mü, saçınızı mı ön plana çıkarmak istediğinizi belirtmelidir. Kilo, boy, giyim tarzınız ve hatta kişiliğinizi bile konuşmalı ve ona göre saç kesimi yaptırmalısınız.

Sacha Kuaför ile yepyeni bir siz olmanın keyfini Groupon ile %50 fırsatla yaşayın!