Sarıyer Atlıtur'da 2 Kişilik At Binişi ve Kahvaltı Tabağı 100 TL Yerine 29 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL %71 71 TL
HEDİYE EDİN
270 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Yeşilin her tonunu içerisinde barındıran harika bir mekanda güne merhaba deme imkanı
 • Manej içinde 20 dakika at binme şansı
 • Zengin kahvaltı ve çay ile gününüze tat katma olanağı
 • Sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir gün
 • Daha önce at binmiş olmanız gerekmiyor, 7'den 77'ye herkes Atlıtur'da at binebilir!

  Atlıtur Facebook sayfası 

Koşullar

 • Son kullanım tarihi: 06.11.2013
 • Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 203 87 97 - 0212 203 80 36 - atlitur@gmail.com
 • At Binişleri 10 dakika teorik bilgi aktarımı ve sonrası lonj sahası içinde at üstünde 10 dakika denge ve pozisyon çalışması şeklinde yapılmaktadır.
 • Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugünün Groupon'uyla atların muhteşem dünyasıyla tanışın, kendinize Atlıtur'da yepyeni bir hobi edinin! Atların büyülü dünyasını yakından tanıyın ve Sarıyer'in muhteşem doğa havasında eşsiz kahvaltılıklarla kendinize ve sevdiklerinize harika bir gün hediye edin!


Seçenekler

 • 2 kişilik at binme ve kahvaltı 29,90 TL
 • 4 kişilik at binme ve kahvaltı 57 TL
 • 6 kişilik at binme ve kahvaltı 84 TL


Atlıtur'un yemyeşil ve bol oksijenli atmosferinde güne lezzetli ve renkli bir başlangıç yapabilir, deneyimli ekibi eşliğinde at üzerinde gezintiye çıkarak harika bir biniş deneyimi yaşayabilirsiniz.
Reçel
Tereyağ
Taze Kaşar
Köy Peyniri
Tel Peynir
Üçgen Peynir
Salam
Yeşil Zeytin
Siyah Zeytin
Domates
Salatalık
Yumurta
Simit
Gevrek
Biniciliğin temel adımlarını öğrenerek at binmeyi bir hobi haline getirebilir, Atlıtur'un müdavimi haline gelebilirsiniz.

Ulaşım

Özel Araç ile;

Maslak’tan Sarıyer istikametine giderken; Tarabya çıkışına doğru sapmadan Bahçeköy, Kilyos Orman yolu tabelalarını takip edin. Bahçeköy Kilyos Orman yoluna girdiğinizde Bahçeköy kemerleri ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesini geçtikten sonra sağa dönün. Zekeriyaköy yol ayrıma kadar orman yolundan devam edip, yol ayrımından aşağıya inin ve yaklaşık 3 km. Kilyos istikametine doğru ilerledikten sonra Uskumru Gümüşdere köyü tabelalarından sola sapın. Yol ikiye ayrıldığında sağdan devam edin ve Arıköy trafik ışıklarından sonra Gümüşdere köprüsünden geçin. Atlıtur tabelasının olduğu yerden Ambar sokağa sapın ve tabelaları takip ederek kullübe varabilirsiniz. Maslak –Atlıtur mesafesi 19 km’dir.
 

Toplu taşıma ile;

Sarıyer’e; Beşiktaş’tan ve metro Atatürk Sanayi Sitesi durağından minibüsler kalkmaktadır. Ayrıca otobüsler de mevcuttur. Sarıyer Mezarlığı’na varmadan Sarıyer Kültür Merkezi karşısından Gümüşdere – Kısırkaya minibüsleri kalkmaktadır. Bu minibüsler Zekeriyaköy üzerinden Gümüşdere’ye gitmektedir. Gümüşdere otobüs durağında inildikten sonra Atlıtur tabelalarını takip ederek kulübe varabilirsiniz. Sarıyer-Gümüşdere arası 30 dakika sürmektedir.