5 Taş Çocuk Tiyatrosu'nda Çocuklara Tiyatro Şöleni! 12 Çocuk Oyunundan Dilediğiniz Birine Biletiniz 20 TL Yerine 9,90 TL! (5 Şubat'a Kadar, Cevahir AVM ve Bahçelievler Kültür Merkezi'nde Geçerli)

9,90 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL %51 10,10 TL
HEDİYE EDİN
161 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Öğretici ve keyifli oyunlar
 • Çocuğunuz sosyalleşsin
 • Tatilde çocuğunuzla keyifli vakit geçirin
 • Çocuğunuza sanat sevgisi aşılayın

Koşullar

 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından, seçtiğiniz oyunun sergilenme tarihinden bir gün öncesine kadar kullanabilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Rezervasyonlar için: Cevahir AVM: 0212 380 19 89-90 , Bahçelievler Kültür Merkezi: 0212 441 36 81
 • Bahçelievler Kültür Merkezi: Adnan Kahveci Bulvarı No: 111 Yayla
 • Groupon kodunuz ile rezervasyon yaptırdıktan sonra oyun günü etkinlik mekanına giriş yapabilirsiniz.
 • Lütfen, hizmet aldığınız firmada kuponunuzu fırsata çevirdikten sonra fişinizi veya faturanızı almayı unutmayınız.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugünün Groupon'u yarıyıl tatilinde çocuklarınıza tam bir tiyatro şöleni sunuyor! Cevahir AVM ve Bahçelievler Kültür Merkezi'nde 5 Şubat'a dek 12 oyundan dilediğinize katılabilirsiniz!

Püren Group çatısı altında çalışmalarını sürdüren Türkiye'nin en köklü sanat kurumlarından 5 Taş Çocuk Tiyatrosu, birbirinden güzel oyunlarla İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi Sahnesi ve Bahçelievler Kültür Merkezi'nde minik tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor.

/88/59/1326891255988.jpg

Ercüment Doğan'ın genel sanat yönetmenliğini yaptığı 5 Taş Çocuk Tiyatrosu, 5 Şubat'a dek onlarca oyun sahneleyecek. 

/79/20/1326840432079.jpg

5 Taş Çocuk Tiyatrosu, yarıl tatili boyunca Hansel ve Gratel, Sana İhtiyacım Var, Temel Reis, Şirinler, Bir Prenses Masalı, Kukla, Taş Devri, Akıl Adası, Bilmişler Okulu, Ah.. Bir Büyük Olsam, Dıbırcık İş Başında ve Şen Şakrak Kabare adlı oyunlarını sahneleyecek.


Çocukların, tiyatro oyunlarını kaçırmaması için yarıyıl tatiline özel bir gösterim programı yapan 5Taş Çocuk Tiyatrosu, tatil boyunca farklı oyunlarla sahneye çıkacak.

Hansel ve Gratel

Geleneksel masalların en akılda kalanlarından biri olan 'Hansel ve Gratel'; zengin olmak için yanlış yola sapan yetişkinler ile düştükleri zor durumdan kurtulmaya çalışan çocukların hikâyesini komik bir dille anlatıyor. Oyunda çocuklara yabancıların görünürdeki cömertliklerine aldanmamak gerektiği ve affetmenin ne kadar büyük bir erdem olduğu mesajı veriliyor.

Sana İhtiyacım Var

/32/23/1326840432332.jpg

Sokak hayvanlarının haklarına dikkat çekmek için yazılmış bir çocuk oyunu. İçinde 4 farklı konuya değinen 4 skeç oynanıyor. "Sana İhtiyacım Var" müzikli danslı bir çocuk oyunu.

Temel Reis

Çocukların beğenerek izlediği çizgi film karakterlerinden esinlenerek hazırlanan oyunda; arkadaşlık ilişkileri, dostluk, sevgi ve dayanışma mesajları keyifli bir dille işlenmekte.

/62/21/1326840502162.jpg

Şirinler

Klasik Şirinler karakterleriyle oluşturulan oyunda yardımlaşmanın önemi, temizlik alışkanlıkları gibi birçok mesaj eğlenceli bir dille işleniyor.

Gargamel ve Azman her zaman olduğu gibi yaptıkları hain planlarla şirinlerin peşine düşüyorlar ama şirinler bu defa da Gargamel ve Azman’ın elinden kurtulmayı başarıyor ve bunu bir şölenle kutuyorlar. Oyun, 3-12 yaş grubu arasındaki çocuklara ve çocuk ruhunu yitirmeyen velilere ve ailelere hitap ediyor.

/60/20/1326840502060.jpg

Bir Prenses Masalı

"Çok uzak bir ülkedeki kral ve kraliçenin bir ilkbahar sabahı dünya güzeli bir kız çocukları olur. Doğduğu gün ülkede büyük bir şölen düzenlenir. Ülkedeki herkes ve krallığa hizmet eden melekler de gelir; fakat o gün davet edilmeyen en yaşlı melek kötü bir dilekte bulunur. Dileğe göre güzel prenses ve tüm krallık yüz yıllık derin bir uykuya yatacaktır. Bu Yasak İğne ülkesinde uyuyanları, karşı ülkenin genç prensi, prensesi öperek uyandıracaktır. Masalsı bir atmosferle hazırlanan oyundaki özgün müziklerde muhteşem bir ambiyans katıyor. Oyun, 3-12 yaş grubu arasındaki çocuklara ve çocuk ruhunu yitirmeyen velilere ve ailelere hitap ediyor.

Taş Devri

Televizyonlarda severek izlediğimiz Taş Devri'nin çizgi filminin çocuklar için tiyatro sahnesine uyarlanarak, kötülüklerin karşında daima iyiliğin kazandığını, sağlığın ve temizliğin öneminin işlendiği, aklımızı kullanmanın birçok icadı ortaya çıkarabildiğinin hikayesi komik bir dille anlatılmaktadır.Akıl Adası

Ali ve Veli bir köyde yaşayan iki cahil köylüdür. Köylerindeki bir bebeğe akıl alınabileceğini zanneden kahramanlarımız düşerler yola. Varacakları yer akıl adasıdır. Oysa bilmedikleri şey akıl; parayla değil öğrenmekle,okumakla alınır. 55 dakika süren oyunda okuma-yazmanın önemi ve kitap sevgisi keyifli bir dille anlatılıyor. Oyun, 3-12 yaş grubu arasındaki çocuklara ve çocuk ruhunu yitirmeyen velilere ve ailelere hitap ediyor.

Bilmişler Okulu

Festivale katılmak üzere, günlerce hazırlanmış bir gösteri. Madam Rose adlı kötü niyetli bir otel sahibi tarafından yapılamaz; çünkü Madam Rose yardımcısı küçük Can ile büyük soytarı ustalarını iyi bir iş, iyi bir maaşla kandırarak otelinde çalıştırır. Amaç Veli Usta’nın sahibi olduğu Bilmişler Okulu’nu elinden alarak, orayı bir alışveriş merkezi yapmaktır.

Gösteri öncesi Madam Rose’dan borç alan Veli Usta’nın bunun karşılığında eğer zamanında ödeyemezse okulunu vereceğini söyler. Veli Usta’nın bu durum karşısında tek bir çaresi vardır. O da okulu terk etmek; fakat bu onun için kolay değildir; çünkü yalnız değildir. Onun küçücük soytarı ustası olmayı hayal eden, Tombik’i, Cimcime’si, Bücür’ü ve Cingöz’ü vardır.

Oyun; kapanmakta olan Bilmişler Okulu’nu kurtarmak isteyen minik yüreklerin, kötülükler karşısında iyiliğin daima kazanır diyenlerin danslı müzikli muhteşem hikayesidir.

Ah Bir Büyük Olsam!

Ah şu bizim çocuklar! Her fırsatta büyüklerine küser, kızar ve bazen; "Bizi anlamıyorlar!" diye yakınırlar. Bir akıllarına gelse sormak: Anne-Baba olmak kolay mı acaba? Bunu anlamanın bir tek yolu var galiba.. Şu rolleri değiştirmek, bir defalığına. Haydi bakalım, denemesi bedava!" diye anlatılabilecek oyun, 3-12 yaş grubu arasındaki çocuklara ve çocuk ruhunu yitirmeyen velilere ve ailelere hitap ediyor.

/75/60/1326891256075.jpg

Dıbırcık İş Başında

Çocuklar için hazırlanmış, “Dıbırcık İş Başında” adlı oyunda skeçlerle, yalancılık, doğa ve çevre temizliği, tembellik, arkadaşlık ve soru sormanın önemi gibi temalar işlenmiştir. Dıbırcık İş Başında’nın en büyük özelliği 7’den 77’ye her yaşa hitap etmesidir. Danslar ve müziklerle zenginleştirilmiş oyunda geçen mesajları her çocuk kendi yaş gruplara göre oyunun içinden toplamaktadır.

/92/21/1326840432192.jpg

Şen Şakrak Kabare

Çocuklar için hazırlanmış bu kabarede, skeçlerle; yalancılık, temizlik alışkanlıkları, arkadaşlık, yardımlaşma, yetişkin-çocuk ilişkileri, çalışkanlık, tembellik, trafik kuralları, özürlülerle ilişkiler, çevre duyarlılığı ve soru sormanın önemi gibi temalar sunulmaktadır.

Bu kabarenin en önemli özelliği, her çocuğa ve içindeki çocuğu öldürmemiş yetişkinlere hitap etmesidir.
Danslar ve şarkılarla zenginleştirilmiş bu kabarede çocuklar, mesajları kendi yaş gruplarına göre oyunun içinden toplamaktadır.
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement