8. Gün Danışmanlık’tan 0-6 Yaş Arası Çocuklar İçin Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi 150 TL Yerine 49 TL! (6-16 Yaş Arası Çocuklar İçin WISC-R Zeka Testi 69 TL!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
150 TL %67 101 TL
HEDİYE EDİN
41 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon 8. Gün Danışmanlık’tan 0-6 yaş arası çocuklar için Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi, 6-16 yaş arası çocuklar için WISC-R Zeka Testi sunar.
  • WISC-R testi ile çocuğunuzun zihinsel gelişimi ile ilgili bilimsel sonuçlar elde ederek; çocuğunuza yönelik bir eğitim programı oluşturulabilir, olası durumlar için erken önlem alabilirsiniz!
  • Çocuğun yaşına uygun birtakım becerilerini değerlendiren Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi,  çocukların gelişimsel düzeylerini değerlendirmede en sık kullanılan testtir.

Koşullar

  • 6 Eylül – 6 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
  • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Denver 2 testi 45 dakika, WISC-R testi ise 90 dakika sürmektedir.
  • Bilgi ve iletişim için; 0216 362 56 88
  • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

8. Gün Danışmanlık’tan 0-6 yaş arası çocuklar için Denver 2 Gelişimsel Tarama Testi, 6-16 yaş arası çocuklar için WISC-R Zeka Testi ile çocuğunuza bir eğitim programı oluşturulabilir, olası durumlar için erken önlem alabilirsiniz!

Bugünün Groupon’uyla çocuğunuzun zihinsel gelişimini ve becerilerini uzmanlar belirlesin!

Denver 2 Testi:

0-6 yaş arasındaki, görünürde sağlıklı olan çocuklara uygulanmak üzere düzenlenmiştir. Çocuğun yaşına uygun birtakım becerilerini değerlendiren bu test,  çocukların gelişimsel düzeylerini değerlendirmede en sık kullanılan testtir.

Denver 2 bir zeka testi değildir, gelişim düzeyini ölçen bir testtir. Çocuğun birtakım işlevlerdeki becerisini yaşıtları ile karşılaştırır. Denver 2, aşağıdaki gelişimsel alanları taramak üzere test formu üzerinde dört bölümde toplanmış 116 maddeden oluşmaktadır.

Kişisel-Sosyal Gelişim:  İnsanlarla anlaşma, kendi bireysel gereksinimlerini karşılayabilme gibi gelişim alanlarını kapsar. Test çocuğun bu alandaki gelişim düzeyini ölçer.

İnce Motor- Uyumsal Gelişim: El-göz koordinasyonu, küçük cisimleri kullanabilme, problem çözme gibi gelişim alanlarını kapsar. Test çocuğun bu alandaki gelişim düzeyini ölçer.

Dil Gelişim: İşitme, anlama ve dili kullanma gibi gelişim alanlarını kapsar. Test çocuğun bu alandaki gelişim düzeyini ölçer.

Kaba Motor Gelişim: Oturma, yürüme, zıplama ve genel olarak büyük kasların hareketi gibi gelişim alanlarını kapsar. Test çocuğun bu alandaki gelişim düzeyini ölçer.

Testin sonundan doldurulan 5 adet  Test Davranışı maddesi, çocuğun davranışlarını, yeteneklerini nasıl kullandığını değerlendirmesine yardım eder.

 

WISC-R Zeka Testi

Türkiye’de standardizasyonu yapılmış ve geçerliliği yasal olarak da onaylanan zeka testidir.

WISC-R testi ile çocuğunuzun zihinsel gelişimi ile ilgili bilimsel sonuçlar elde ederek; çocuğunuza yönelik bir eğitim programı oluşturulabilir, olası durumlar için erken önlem alabilirsiniz.

WISC-R testi 6 - 16 yaş grubu bireylere uygulanır ve bu yaş grubundaki bireylerin zeka bölümünü yani IQ puanını net bir şekilde ortaya çıkarır. Test; 6 sözel, 6 performans olmak üzere 12 alt testten oluşmaktadır. Test sonucunda bireyin sözel, performans ve genel olmak üzere üç zeka bölümü yani üç IQ puanı elde edilir.

Test uygulamasından sonra puanlama ve sayısal analizler yapılarak aileye raporlama yapılır.

Groupon’unuzu yakalayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement