Uzun ve Dolgun Kirpikler! Ametist Güzellik’ten 40 Adet Saf İpek Kirpik Ekleme 200 TL Yerine 17,50 TL! (60 Adet Kirpik 19 TL)

17,50 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL %91 182,50 TL
HEDİYE EDİN
42 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon Ametist Güzellik’ten ipek kirpik uygulaması sunar.
  • Uzun ve dolgun kirpikler sayesinde bakışlarınızla büyülemek istiyorsanız Groupon’unuzu hemen alın!
  • Kullanım koşullarına uyulduğu takdirde 1 ile 3 ay arasında kalıcılık sağlayan ipek kirpik uygulaması ile uzun süre hacimli kirpiklere sahip olun!

Koşullar

  • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
  • Fırsatınızı Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren 26 Aralık tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
  • Randevu almanız gerekmektedir: 0212 283 79 02 - 03
  • Randevu esnasında sadece Groupon kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayınız.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Çekici bakışların sırrı bu Groupon’da! Levent’te hizmet veren Ametist Güzellik, bakışlarınızla büyülemeniz için uzun süre kalıcılığını koruyan saf ipek kirpiklerle; dolgun, uzun ve hacimli kirpikler vadediyor!

Bakışlarınızın tamamlayıcısı kirpiklerinizi dolgunlaştırmak için makyaj malzemelerinden medet ummak yerine onları doğal bir güzelliğe kavuşturun! Ametist Güzellik'in alanında uzman kadrosu kirpiklerinizi tercihinize göre 40 ya da 60 adet kirpik ile dolgunlaştırıyor!

/47/97/1322071349747.jpg 

Merkezi konumu ile iş arasında bile uğrayabileceğiniz Ametist Güzellik, özenli hizmeti ve tüm güzellik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımı ile sizi de sürekli müşterileri arasına katmak için çalışıyor!

Kullanım koşullarına uyulduğu takdirde 1 ile 3 ay arasında kalıcılık sağlayan ipek kirpik uygulaması ile çantanızdan ayırmadığınız maskaranızı artık evde bırakabilirsiniz!

/26/98/1322071349826.jpg 

İpek Kirpik Uygulaması Nedir?
İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran oldukça tercih edilen bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan takma kirpikler, gerçek kirpiklere özel yapıştırıcısı ile tek tek yapıştırılır. Bu uygulamanın görünümü oldukça doğaldır ve hipoalerjiktir. Kirpikler farklı şekil ve kalınlıklarda olabildiğinden, her tipte kirpiğe görsel olarak uyum sağlayabilmektedir.

/86/98/1322071349886.jpg 

Bir ipek kirpik tanesinin uzunluğu isteğe göre 8-15 milimetre arasında değişebilmekte ve kıl kökünün büyümesine bağlı olarak, bulunduğu yerde 3 aya kadar kalabilmektedir. Ancak, bu süre içinde ipek kirpiğin daha kalıcı olabilmesi için yağlı krem kullanılmaması önerilmektedir.

Groupon’unuzu yakalayın, saf ipeğin parlaklığı gözlerinize yansısın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement