Göksel Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 10 Ağustos'ta Gerçekleşecek Konsere Sahne Önü Ayakta Biletiniz 50 TL Yerine 25 TL! Bugünün Groupon'uyla Göksel son albümü Bende Bi' Aşk Var'ı İstanbullu seyircileriyle buluşturuyor! 10 Ağustos akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena'da gerçekleşecek konserin biletlerini kaçırmayın! Göksel - Uzaktan - Bende Bi' Aşk Var (2012) Sezen Aksu ve Sertab Erener'e çalışmaları... Önsipariş Verin- 50%

Göksel Turkcell Kuruçeşme Arena Sahnesinde! 10 Ağustos'ta Gerçekleşecek Konsere Sahne Önü Ayakta Biletiniz 50 TL Yerine 25 TL!

Kupon Turkcell Kuruçeşme Arena İstanbul
Öne Çıkanlar
Koşullar
  • Groupon'unuz 10 Ağustos'ta gerçekleşecek konserde geçerlidir.
  • Konser saat 21:30'da başlayacaktır.
  • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
  • Groupon sahne önü ayakta biletleri kapsamaktadır.
  • Biletlerinizi konser saatinden 2 saat önceden itibaren (19:30) Turkcell Kuruçeşme Arena arka kapısındaki Groupon standından alabilirsiniz.
  • Yanınızda Groupon kodunuzu getirmeniz gerekmektedir.
  • Groupon tek kişiliktir.
  • Groupon'lar iptal veya iade edilememektedir.
  • Groupon'unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz.
Bugünün Groupon'uyla Göksel son albümü Bende Bi' Aşk Var'ı İstanbullu seyircileriyle buluşturuyor! 10 Ağustos akşamı Turkcell Kuruçeşme Arena'da gerçekleşecek konserin biletlerini kaçırmayın!Göksel - Uzaktan - Bende Bi' Aşk Var (2012)


Sezen Aksu ve Sertab Erener'e çalışmalarında vokalist olarak eşlik eden Göksel, Onno Tunç ile tanışmasıyla müzik kariyerinde bir dönüm noktası yaşayarak albüm yapmaya karar verdi.

Image 1Göksel - Depresyondayım - Körebe (2001)

Göksel müzikseverlerin hayatına ilk olarak eğlenceli klibiyle "Sabır sabır ya sabır" diyerek girdi, sonra depresyona girdi ve şarkısı herkesin diline dolandı. Göksel yıllar geçtikçe müzik kariyerinin basamaklarını ağır ve emin adımlarla tırmandı ve kaliteli işlere imza attı.

Image 2
 


Göksel - Acıyor - Bende Bi' Aşk Var (2012)

Özellikle 2009 yılında sevilen eski şarkıları derlediği Mektubumu Buldun Mu? ile 7'den 70'e herkesin beğenisini kazandı. 

Son albümü Bende Bi' Aşk Var ile sahneye çıkacak Göksel'in performansını kaçırmayın!

Groupon'unuzu hemen alın!

Turkcell Kuruçeşme Arena
Groupon Türkiye