İstanbul Lisan Merkezi'nde 96 Saatlik İngilizce, Almanca, İspanyolca, Rusça Dil Eğitimlerinden Dilediğiniz Biri 1590 TL Yerine 299 TL! 120 Saatlik Eğitim Seçeneği 399 TL! Beşiktaş, Mecidiyeköy, Kadıköy ve Bakırköy'de Geçerli!

HEDİYE EDİN
19 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş ve Kadıköy şubelerinde geçerli
 • Alanında uzman eğitmenler
 • 96 ve 120 saatlik eğitim seçenekleri
 • Meslek ve sosyal yaşamınızda yeni bir dilin avantajlarından yararlanmak için Groupon'unuzu kaçırmayın!

Koşullar

 • Fırsatınızı 11 Temmuz'a kadar kullanabilirsiniz.
 • Bir kişi bir Groupon satın alabilir, fakat dilediğiniz kadar alarak sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Bilgi için: 444 6 456 / ilm@ilm.com.tr
 • Şube adres ve telefonlarına metnin içinden ulaşabilirsiniz.
 • Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugünün Groupon'u İstanbul Lisan Merkezi'nin dört şubesinde 96 ve 120 saat seçenekleri ile İngilizce, Almanca, Rusça ve İspanyolca dil eğitimlerinden dilediğiniz birini sizinle buluşturuyor!

Yeni bir dil öğrenin, meslek ve sosyal yaşamınızda bir adım öne çıkın!

/51/75/1334080767551.jpg

1982 yılında kurulan İstanbul Lisan Merkezi, genel merkezi Bakırköy'de olmak üzere toplam 6 şube ile faaliyet gösteriyor.

Tüm dünyada kabul edilen TOEFL-IBT – TELC – TOEIC – MICROSOFT yetkili sınav merkezi olan, hem bireysel hem de kurumsal alanda profesyonel eğitim veren İstanbul Lisan Merkezi, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmen kadrosu, maksimum 16 kişilik sınıfları, donanımlı eğitim materyalleriyle kursiyerlerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilecek alt yapıyı barındırıyor. 

/38/76/1334080767638.jpg

NEDEN İLM?

1982 yılında kurulmuş; 29 yıldır lisan eğitimi veren en eski dil okullarındandır. Bakırköy genel merkez olmak üzere Bakırköy – Kadıköy – Mecidiyeköy ve Beşiktaş’ta hem bireysel, hem de kurumsal alanda profesyonel organizasyonlara imza atmaktadır.

 • Tüm dünyada kabul edilen TOEFL-IBT – TELC – TOEIC – MICROSOFT yetkili sınav merkezidir.
 • İngilizce – Almanca – Rusça – Fransızca – İspanyolca – İtalyanca – Çince eğitimleri verilmektedir.
 • profesyonel Türk ve yabancı yöneticileri, tamamı RSA, CELTA, DELTA, TRINITY ve TESOL sertifikalarına sahip, üniversite mezunu, pedagojik formasyonu olan, en az 2 yıl olumlu referansa sahip İngiliz – Amerikalı – Kanadalı ve Türk öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosuyla eğitim alanında öncü bir kuruluştur.
 • Akademik sınavlara (TOEFL-TOEIC-ÜDS-KPDS-FCE-IELTS-GMAT-GRE-PROFICIENCY-ICAO LEVEL 4) hazırlık eğitimleri verilmektedir.
 • Öğrenciler seviyelerine uygun konuşma-gramer-dram-telaffuz-iş İngilizcesi-sinema club aktivitelerinden ücretsiz faydalanıyor.
 • İngilizce eğitimindeki 29 yıllık deneyimiyle genel İngilizce’nin yanı sıra, akademik ve mesleki İngilizce, birebir eğitim, 11-15 yaş grubu öğrencilerine, ev hanımlarına ve şirketlere yönelik özel programlar sunuyor.
 • İLM sadece lisan okulu olmayıp yurtdışında work & travel – work & study – yaz okulu – dil okulu – üniversite – master – internship – maaşlı staj – au-pair – career training ve working abroad organizasyonlarını ücretsiz yapmaktadır.

 

Almanca

İLM Almanya Konsolosluğu tarafından vize başvurularında kabul edilen TELC yetkili sınav merkezidir. Aile Birleşimi Sınavı (A1) veya üniversiteyi yurtdışında okumak için gerekli olan TELC sınavına İLM’de hazırlanıp sınava İLM’de girerek başarınızı garantileyin. A1 sertifikası sınav hazırlık programında, öğrenciler sınavda karşılaşacakları sorularla (okuma-dinleme-konuşma-yazma) birebir örtüşecek şekilde hazırlanmakta, program süresince sayısız deneme sınavına tabi tutularak sınav başarısı garanti altına alınmaktadır. Programın sonunda İLM’de hemen sınava girebilirsiniz. Sınav randevusu ve vize başvuru işlemlerinde öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmektedir.


Rusça

İLM, 1987 yılından bugüne kadar İstanbul’da Rusça dil eğitimi veren en deneyimli en eski dil kursudur. Dersler konusunda deneyimli, öğretmenlik formasyonuna sahip Rus öğretmenler tarafından verilmektedir. Dersler yabancı öğretmenlerle konuşma ağırlıklı olarak yapılır. Her seviyede Rusça eğitim sınıfları mevcuttur. İleri seviye gruplarında öğrenciler TORFL sınavına hazırlanır. İLM TORFL yetkili sınav merkezidir.


İspanyolca

İspanyolca eğitimler, öğretmenlik formasyonuna sahip, deneyimli İspanyol öğretmenler tarafından verilmektedir. Eğitim süresince “dil öğrenmenin amacı iletişim kurmaktır” felsefesini ilke edinerek, öğrenci merkezli, günlük yaşamda diyalog kurarak konuşma ağırlıklı bir program uygulanmaktadır.


TOEFL sınav merkezi ve Almanca (A1) TELC sınavı yetkili merkezi olan İstanbul Lisan Merkezi, şimdi sizleri müthiş bir fırsatla, seçeceğiniz dil eğitimiyle buluşturuyor.

/10/77/1334080767710.jpg

Şubeler:

Bakırköy:
Zeytinlik Mh. Yakut Sk. No:10 
Telefon: 0212 571 82 84 / 571 82 94

Beşiktaş:
Barbaros Bulvarı Yıldız İş Hanı No:7/2
Telefon: 0212 227 64 47 / 227 58 52

Kadıköy:
Mühürdar Cad. No:45 
Telefon: 0216 349 19 50 / 349 19 99

Mecidiyeköy:
Yeniyol Cd. Gökfiliz İş Mrk. Kat: 6/15
Tel: 0212 217 46 20 / 217 46 57

Yeni bir dilin avantajlarını yaşamınıza katmak istiyorsanız Groupon'unuzu kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement