Sheraton Maslak Hair & Style'da Manikür-Pedikür 50 TL Yerine 19,90 TL! - Erkeklere de Uygun, 5 Farklı Bakım Seçeneğiyle!

HEDİYE EDİN
168 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Sheraton kalitesi
  • Profesyonel uzmanlar
  • İhtiyacınız olan tüm bakımlar birarada
  • Erkeklere özel uygulamalar
  • 5 farklı bakım paketi 
  • 2 saate kadar ücretsiz otopark

Koşullar

  • Fırsatınızı 15 Temmuz'a kadar kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
  • Randevu almanız gerekmektedir: (0212) 286 98 96. Randevu iptallerinizi en geç 24 saat önceden bildirmeniz gerekmektedir.
  • Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. 
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kalite ve özenli hizmet denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Maslak Sheraton Hair & Style size bugünün Groupon'uyla kendinizi baştan yaratma imkanı sunuyor. Kadınlara ve erkeklere özel bakımlardan hemen yararlanın!

/01/57/1330937845701.jpg

Maslak Sheraton Hair & Style:

Maslak Sheraton Hair & Style, Altın Makas'ın uzman kadrosuyla hizmet veriyor.  Saç tasarımında kişiye özel verilen imaj hizmeti ile hayranlık uyandıran tasarımlara imza atılıyor.

/96/57/1330937845796.jpg

Şehrin merkezinde Sheraton Otel otoparkı, Hair & Style müşterilerine, hizmet sürelerine göre 2 ücretsiz. Otel aynı zamanda İstanbul metrosuna son derece yakın konumuyla da hayatınızı kolaylaştırıyor.

/52/58/1330937845852.jpg

Saç kesiminden sakal kesimine, fön ve bakım gibi seçenekleri ile kadın ve erkeklere özenli hizmet veriyor.

Hijyenik ve rahat atmosferinde profesyoneller tarafından alacağınız hizmetten çok memnun kalacaksınız. Maslak Sheraton Hoteli'nin 2. katında bulunan kuaför, birçok tanıdık simayı ve elit konukları da misafir etmekte. 

Brezilya Fönü Nedir?

İlk kez Brezilya'da keşfedilen ve hızla tüm dünyaya yayılan Brezilya fönü, saçlarınızın aylar boyunca dümdüz, ışıltılı ve yumuşacık kalmasını sağlayan mucizevi bir yöntem. Keratinle beslenen saçların çok yüksel bir ısıyla "ütülenmesi" yöntemine dayanan Brezilya fönü, saçlara uygulanan bakım nedeniyle saçınızı ısının etkisinden koruduğu gibi, uygulanan bakım ürünü sayesinde saç köklerinizi besleyerek saçlarınıza nem ve ışıltı kazandırıyor.

Brezilya fönü işlemini yaptırdıktan sonra özel şampuan ve özel saç kremi kullanılarak saçların düzlüğünü muhafaza etmesi sağlanıyor.

Groupon'unuzu hemen alın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement