Forum İstanbul AVM'de Saniyede 100 Km Hız Yapan Heyecan Dolu GMAX Deneyimi 19 TL! (Dilerseniz GMAX Deneyiminizin DVD'si ile Beraber 29 TL!)

HEDİYE EDİN
382 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Forum İstanbul AVM'de GMAX deneyimi ya da dilerseniz GMAX deneyimiyle beraber heyecan dolu anlarınızın yer aldığı görüntülerinin DVD'sini sunar.
  • Yeni Zelandalı maceraperest Troy Griffin'in tasarladığı ve tüm dünyada adrenalin severlerin büyük tutkusu olmuş GMAX Reverse Bungy ile heyecan dolu anlar yaşamak için Groupon'unuzu kaçırmayın!
  • 2 saniyede 200 kilometre hızla yer çekimine meydan okuma şansını sizinle buluşturan GMAX Reverse Bungy deneyimini unutamayacaksınız!

Koşullar

  • 9 Eylül - 31 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
  • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
  • Fırsat seçiminizi "Hemen Al" butonuna tıkladığınızda yapabilirsiniz.
  • Katılımcıların en az 10 yaşında olması ve 120 cm boy uzunluğuna sahip olması gerekmektedir.
  • Bilgi için: 0212 325 99 10
  • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Saniyede 100 kilometre hızla gökyüzünde gerçek adrenalini keşfetmek istemez misiniz? Bugünün Groupon'u Forum İstanbul AVM'de tüm dünyada adrenalin çılgınlığının efendisi GMAX Reverse Bungy deneyimini sizinle buluşturuyor!

Teleskopunuzu bodruma kaldırabilir ya da uzay belgesellerinizi arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz! Şimdi gökyüzünün gizemine GMAX Reverse Bungy ile meydan okuyacaksınız!Yeni Zelandalı maceraperest Troy Griffin tarafından tasarlanan GMAX Reverse Bungy hız ve heyecan barındırdığı kadar güven de sağlıyor.

Dünyanın dört bir yanında adrenalin severlerin vazgeçilmez tutkusu olmuş GMAX Reverse Bungy, Forum İstanbul AVM'de de maceraseverleri koltuklarına çağırıyor.Şimdi siz de yıllarca unutamayacağınız eşsiz bir deneyimin parçası olmak istiyorsanız bu sıradışı daveti kaçırmayın!

Üstelik GMAX Reverse Bungy'deki kamera düzeni heyecan içindeki anlarınızın görüntülerinin kaydedilmesini sağlıyor ve GMAX deneyiminizi DVD olarak sıradışı anılarınız arasına kalıcı olarak ekleme şansı sunuyor.GMAX Reverse Bungy Hakkında:

Yeni Zelandalı maceraperest Troy Griffin'in bungee jumping deneyimini daha yoğun ve  daha güvenli bir hale getirmeyi amaçlamasıyla tasarladığı GMAX Reverse Bungy1995 yılında tüm dünyaya tanıtıldı. Kısa sürede dünyanın dört yanına yayılan GMAX bilinen bungee deneyimini tersine çeviriyor.


İki kule arasında asılı oturma ve yeri gerdirme yöntemi ile büyük bir hızla (2 saniyede 200 kilometre sürat) yukarı fırlıyor ve katılımcılar 5G kuvvetiyle inanılmaz dakikalar yaşıyorlar. GMAX'in yarattığı adrenalin tecrübesi bir roketin fırlatılışında astronotların hissettiklerine eşdeğer.Groupon'unuzu kaçırmayın!


 


Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement