Şelale Sporium'da Bir Aylık Yüzme Kursu 350 TL Yerine %72 Fırsatla 99 TL! (1 Ay Geçerli)

HEDİYE EDİN
35 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Bu Groupon size Şelale Sporium'da toplam 8 dersten oluşan bir aylık yüzme kursu sunar.
  • Yüzerek sağlıklı ve formda kalmak için Groupon'unuzu hemen yakalayın!
  • Eğer yüzmeyi bilmiyorsanız size sunduğumuz bu müthiş fırsatla bu yaz maviliğe kulaç atmanın tadını çıkarın!

Koşullar

  • 24 Nisan - 24 Mayıs tarihleri arasında geçerlidir.
  • Bir kişi 1 Groupon kullanabilir; fakat sevdiklerinize hediye etmek istediğinizde dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
  • Yüzme kursundan bir ay boyunca cumartesi ve pazar günleri 13:00 - 21:00 saatleri arasında dilediğiniz birer saat yararlanabilirsiniz.
  • Groupon yetişkinler içindir.
  • Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0212 321 72 06
  • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Tüm vücudunuzu hareketle buluşturan dolayısıyla oldukça enerji sarfetmenizi sağlayan yüzme, sağlık ve forma kavuşmanızı sağlayacak sporlardan biri. Üstelik diğer sporlara oranla daha keyifli ve konforlu.

Kas ve iskelet sisteminden kalp dolaşım yollarına, sinir sisteminden solunum sistemine tüm vücudunuza sınırsız fayda sağlayan yüzme ayrıca kısa sürede vücudunuzun ideal ölçülerine kavuşmasını sağlar.

Eğer bugüne dek yüzme öğrenebilmek için fırsat bulamadıysanız şimdi Şelale Sporium'da profesyonel eğitmenler eşliğinde yüzme sporunun tüm tekniklerini öğrenecek ve kısa bir sürede tek başınıza kulaç atabilmenin mutluluğunu tadacaksınız!

Şelale Sporium'da Bir Aylık Yüzme Kursu 350 TL Yerine %72 Fırsatla 99 TL!

2004 yılından beri sporseverleri uluslararası standartlarda, kaliteli hizmetle buluşturan Şelale Sporium, uzman kadrosu, fitness salonu ve son teknoloji ekipmanlarıyla donanımlı bir tesis.

Konuklarına spor yapabilmeleri için geniş olanaklar ve nezih bir atmosfer sunan Şelale Sporium, sporu bireyin hayatına bir yaşam biçimi olarak katmayı hedefliyor.

Sporun insana sunduğu sağlık, zindelik gibi pozitif özelliklerin konuklarının yaşamındaki kalıcılığı adına çaba gösteren Şelale Sporium, şimdi sizleri bir aylık yüzme kursuna davet ediyor.

Hijyen koşullarının üst düzey olduğu havuzu günlük olarak klor ve şoklama ile sterilize edilen Şelale Sporium'da siz de iç rahatlığıyla yüzme keyfi yaşayabilir ve uzman antrenörler eşliğinde yüzmeyi kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Yüzerek hem sağlıklı hem de formda kalmak istiyorsanız acele edin!

Groupon'unuzu yakalayın!