15 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Gösteri Merkezinde İrem Derici'nin İlk İzmir Konserine Giriş Biletiniz 22,75 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

HEDİYE EDİN
10 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Farklı sesi ve yorumu ile İrem Derici'nin İzmir'deki ilk konseri!
  • Sevdiğiniz sanatçının şarkılarına hepbir ağızdan eşlik etme şansı
  • İrem Derici'nin canlı sahne performansını yakından görme olanağı
  • Sevdiklerinizle birlikte keyifli bir konser 

Koşullar

  • Groupon'unuz 15 Kasım'da Bostanlı Suat Taşer Gösteri Merkezi'nde yapılacak olan konser için geçerlidir.
  • Groupon'larınızı etkinlik günü konserden 90 dakika önce gişeden bilete dönüştürebilirsiniz.
  • Groupon'lar iptal ya da iade edilemez.
  • Salonun üzeri kapalıdır.
  • Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugünün Groupon'uyla farklı ses ve yorumuyla İrem Derici Bostanlı Suat Taşer Gösteri Merkezi'nde!

Farklı sesi ve güçlü yorumuyla dikkatleri çeken İrem Derici geçtiğimiz kış çıkardığı “Bensiz Yapamazsın” ardından yaz için özel hazırladığı yeni single'ı "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı"nı dinleyicilerine sundu. 

İrem Derici Kimdir?

Müziğe daha küçük yaşlarda ilgisi olan ve 4 yaşında org çalmaya başlayan sanatçı, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunudur. O Ses Türkiye yarışmasında katılmıştır. İlk teklisini Kasım 2012'de "Bensiz Yapamazsın" ile profesyonel anlamda müzik hayatına başlamıştır. Bensiz Yapamazsın'ın sözlerini Özlem Küçükyılmaz, müziğini ise Melih Kibar'a aittir. Ayrıca Melih Kibar'ın son bestesi olarak bilinmektedir. Mayıs 2013 yılında 2.teklisi "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" piyasaya çıkartmıştır. Sözü ve müziği Sezen Aksu'ya aittir. Klibi Müyap kanalında 16 milyon izlenme sayısına ulaşarak başarı sağlamıştır. Aynı yıl Eylül ayında "İki" adlı maxi single'ı çıkartmıştır.

İrem Derici şimdi de“İki” adını verdiği ve içinde 2 yeni şarkıyla bir de versiyon bulunan maxi single albümüyle müzikseverlerle buluştu. Daha önce kendi kurduğu gruplarla İstanbul’da pek çok mekanda sahne alan İrem Derici, hem kendi şarkıları hem de yerli yabancı sevilen cover parçaları ile dinleyicilerine geniş bir yelpazede yepyeni bir repertuar sunacak.