Psikoakademi'de Sayısız Sağlık Şikayetini Önlemeye Yardımcı Refleksoloji Uygulaması 250 TL Yerine 49 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
250 TL %80 201 TL
HEDİYE EDİN
16 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, Psikoakademi'den refleksoloji uygulamasını sunar.
 • Kendinizi her zamankinden daha zinde ve dinlenmiş hissedeceksiniz!
 • Refleksoloji ayak uygulaması ile bel ağrısı, reflü, panik atak, migren, stres ve uykusuzluk gibi sorunlarınıza veda etmeye hazırlanın!

Koşullar

 • 14 Ekim - 14 Ocak tarihleri arasında geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar Groupon alarak kullanabilir, isterseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Uygulama 30 dakika sürmektedir.
 • Randevu almanız gerekmekteir: 0232 465 23 03 - 0232 463 62 63
 • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Migren, reflü, bel ağrısı başta olmak üzere sağlık sorunlarınızın tamamen doğal bir uygulamayla azalmasını istemez misiniz? Psikoakademi sizi refleksoloji uygulamasıyla sağlık kazanmaya davet ediyor!

Psikoakademi Psikolojik Danışmanlık ve Refleksoloji Merkezi 2004 yılının Eylül ayında, Psikolog ve Refleksoloji Uzmanı Esat B. Z. Başaran ve Halil Tabur tarafından İzmir'in Alsancak semtinde kuruldu.

Danışmanlığını Prof. Dr. Şenol Dane'nin yaptığı merkez, psikolojik danışmanlık hizmetlerine yeni bir ruh ve yeni bir imaj getirecek yenilikçi bir anlayışla hizmete başladı.

Bireysel psikolojik danışmanlık, kurumsal psikolojik danışmanlık, test hizmetleri ve aile danışmanlığı konularında uzman kadrosuyla hizmet veren Psikoakademi, bir süredir gelişmiş ülkelerde uygulanan ve önemli başarılara vesile olan refleksoloji uygulamasını Türkiye'ye getirerek, engelli bireylerin rehabilitasyonunda da önemli bir boşluğu doldurdu.

Refleksoloji Hakkında:

Ayaklarda sinir uçlarından bulunan refleksler, vücutta birer organa karşılık gelmektedir. Ayak tabanına yapılacak masajla sinir uçlarının uyarılması ve bu yolla tüm vücutta rahatlatıcı bir etkinin ortaya çıkarılması refleksolojinin en önemli dayanak noktasıdır.

Ayaklarınıza uygulanacak masajla hem stresten arınacak, hem de sağlık açısından kendinizi daha güçlü ve zinde hissedeceksiniz; çünkü refleksoloji sayesinde vücudunuzdan stres atılırken aynı zamanda sinir yoluyla kan dolaşımınız hızlanıyor, enerji yollarınız açılıyor, dolayısıyla grip ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı savunmanız daha da güçlü oluyor.

Kimlere Uygulanmaz?
 • Hamileliğinin ilk 4 ayında olanlara
 • Ayağında açık yarası olanlara
 • Kalbinde pil olanlara

Groupon
'unuzu kaçırmayın!

 


Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement