Residence Hotel'de Türk Hamamı Sefası, Sauna ve Jakuzi Kullanımı 45 TL Yerine 15 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL %67 30 TL
HEDİYE EDİN
160 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

  • Türk hamamında keyifle sıcak taşlara uzanın ve tüm gerginliğinizin uzaklaştığını, gevşediğinizi ve rahatladığınızı hissedin!
  • Saunada buharın iyileştirici etkisine teslim olun, toksinlerinizden arının!
  • Jakuzinin tüm bedeninize su ile masaj yapmasına izin verin, etkisi uzun süre devam edecek zindelik ve canlılık kazanın! 


Koşullar

  • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
  • Fırsatınızı, Groupon kodunuzun size ulaştığı tarihin 1 gün sonrasından itibaren 6 Mart 2012 tarihine kadar kullanabilirsiniz.
  • Dilediğiniz kadar Groupon satın alarak kullanabilir, sevdiklerinize hediye edebilirisniz. 
  • Rezervasyon gerekmektedir: 0 232 441 90 90
  • Rezervasyon esnasında sadece Groupon kodunuzu paylaşmanız yeterlidir. Hizmeti alana dek lütfen güvenlik kodunuzu kimseyle paylaşmayın.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Kurulduğu yıldan beri misafirlerinin takdirini kazanan ve pek çok ünlü konuğu ağırlamış olan Residence Hotel, spasında bu kez sizi ağırlıyor!

Roma döneminden bu yana kullanılan vücut bakımı ile ilgili bakım ve terapi yöntemleri Residence Hotel farkı ve kalitesi ile sizi bekliyor!

Vücudun su ve tuz dengesinin ayarlanmasında çok büyük önem taşıyan hamam, sauna, jakuzi gibi wellness yöntemleri faydalı olmasının yanı sıra rahatlatıcı özelliği ile de sıkça tercih ediliyor.

/48/92/1324665059248.jpg

Günün yorunluğunu hafif müzikler eşliğinde atacağınız, dilerseniz kendinize içecek sipariş edebileceğiniz Residence Hotel Wellness'da hayatın akışına bir an için dur diyip, kendinizi huzurun kollarına bırakma fırsatı bulacaksınız!

Hayatın telaşı içinde hep özlenen ve arzu edilen Türk hamamı sefası da bu Groupon ile sizi Residence Hotel Wellness'da bekliyor! Tüm stresinizi uzun ve keyifli bir hamam keyfi ile atın, sıcak taşlar üzerine uzanarak tüm düğümlerinizden ve gerginliğinizden kurtulun!

/46/93/1324665059346.jpg

Saunada buharın iyileştirici, gözenekleri açıcı ve rahatlatıcı etksi ile vücudunuzu toksinlerden arındırın, günlerce sürecek zindelik ve canlılık kazanın!

/37/94/1324665059437.jpg


Jakuzide geçireceğiniz anlarda suyun vücudunuzun her noktasına özenle masaj yaptığını hissedin, suyun şifa veren etkisi ile nefes alın, ferahlayın!

Groupon'u kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement