Makro AVM Oscar Sinemaları'nda Sinema Bileti 4 TL! (2 Kişilik Bilet ve Popcorn 10 TL, 4 Kişilik Bilet ve 2 Popcorn 20 TL!)

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
8 TL %50 4 TL
HEDİYE EDİN
120 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, Makro AVM Oscar Sinemaları'nda Friends With Benefits (Arkadaştan Öte), I Don't Know How She Does It (Mucizeyi Kadınlar Yaratır) ve The Smurfs (Şirinler) filmlerine tek, çift veya dört kişilik biletler ve popcorn sunar.
 • Sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirmek istiyorsanız Groupon'unuzu hemen yakalayın! 
 • Vizyondaki en yeni filmler sizi bekliyor! 

Koşullar

 • 21 Ekim - 27 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.
 • "Hemen Al" butonuna tıklayarak 4 TL'ye tek kişilik bilet, 10 TL'ye çift kişilik bilet ve jumbo boy popcorn veya 20 TL'ye dört kişilik bilet ve iki adet jumbo boy popcorn seçeneklerinden dilediğiniz birini tercih edebilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Groupon kodunuzun çıktısıyla gelmeniz gerekmektedir.
 • Filmlerin seans saatlerine metnimizden ulaşabilirsiniz.
 • Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0362 465 63 33
 • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz. 
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Evdeki televizyonunuz kaç ekran, profesyonel ekipmanınız nasıl olursa olsun gerçek değişmez; film sinemada seyredilir! Rahat koltuklarınıza biraz daha yerleşin ve Makro AVM Oscar Sinema'nın beyaz perdesine kendinizi teslim edin!

Groupon ile Tercih Edebileceğiniz Sinema Paketleri:
 • Tek kişilik bilet
 • Çift kişilik bilet ve jumbo boy popcorn
 • Dört kişilik bilet ve iki adet jumbo boy popcornI Don’t Know How She Does It (Mucizeyi Kadınlar Yaratır):

Seanslar: 12:15-14:15-16:15-18:15-20:15

Kate Reddy kariyerinin zirvesinde, 9 farklı ülkenin işlerini yürüten bir finans uzmanıdır. Evli ve iki çocuk annesi olan Kate evin geçimini, çocuklarının bakımını üstlenmiştir; fakat geceleri uyuyamadığını, sürekli evde ve işte yapması gerekenleri kafasında kurduğunu fark edince, kendisine çok yüklendiğini, ne kadar koşuştursa dahi güzel şeyleri yaşamak için geç kaldığını anlar.

Günümüz dünyasında çalışan modern annelerin, ev-iş-özel hayat üçgeninde bölünmesini mizahi bir dille ele alan komedinin başrollerini Sex and the City'nin yıldızı Sarah Jessica Parker, Greg Kinnear ve Pierce Brosnan paylaşıyor.

Friends With Benefits (Arkadaştan Öte):

Seanslar: 11:15-13:30-15:45-18:00-20:15

New York’ta yaşayan Jamie (Mila Kunis) bir şirketin oldukça becerili insan kaynakları sorumlusudur. Dylan (Justin Timberlake) ise Los Angeles’ta çalışan bir sanat yönetmenidir. Jamie yeteneklerini kullanıp Dylan'ı New York'a yerleşmeye ikna edince, yolları da kesişir. 

Aşktan ve ciddi ilişkilerden canı yanmış olan Dylan ve Jamie, tanıştıktan sonra bağlanmanın olmadığı sadece eğlencenin ve sorgusuz seksin ağır bastığı bir 'arkadaşlık' kurarlar.

The Smurfs (Şirinler):


Seanslar: 12:15-14:15-16:15-18:15-20:15

Kötü büyücü Gargamel, Mavi Ay kutlamaları sırasında Şirinler köyüne saldırır ve Şirinleri şelaledeki gizli bir geçide kovalar. Büyülü geçitten geçen mavi yaratıklar kendilerini bir anda 2011 New York'unda, Central Park’ın tam ortasında bulurlar. 

Sadece üç adet elma boyutunda olan Şirinler, Big Apple (Büyük Elma) olarak da bilinen New York'ta sıkışıp kalırlar; fakat Gargamel ve korkunç kedisi Azman da Şirinler’in peşinden New York'a gelmiştir! Şirinler şimdi Gargamel'e yakalanmadan köylerine dönmenin yollarını arayacaklardır.

Groupon'unuzu hemen yakalayın!

 


Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement