Büyükada Yalı Butik Otel'de 2 Kişi Konaklama ve Kahvaltı 89 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
190 TL %58 111 TL
HEDİYE EDİN
36 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Kışın tüm güzelliğini, romantikliğini Büyükada'da yaşama imkanı
 • Masalar, oturma ve dinlenme alanları, şemsiyeler, pergolalar, çimenler arasında rengarenk çiçeklerle bezeli bahçe
 • Sıcak atmosfer, ferah dekorasyon ile huzur dolu bir tatil
 • Şehrin kalabalığından, yoğunluğundan uzaklaşıp, dinlenme olanağı

Koşullar

 • Son kullanım tarihi: 06.02.2014
 • 7 gün içerisinde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir; 0216 382 19 17
 • Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en geç 48 saat öncesinden yapılması gerekmektedir.
 • Groupon'unuza cumartesi geçerli değildir.
 • Groupon'ununz standart ve deluxe oda ketegorilerinde geçerlidir. 
 • 0-6 yaş çocuk ücretsizdir. 6 yaş ve üzeri için konaklama bedeli 35 Euro+KDV'dir.
 • Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bugünün Groupon'u kışın tüm güzelliğini, romantikliğini sokaklarında size tatmanız ve yazı taptaze bir başlangıç yapmanızı sağlıyor! Büyükada Yalı Butik Otel'de huzur dolu bir konaklama imkanı sizlerle!

Seçenekler


 • Standart Odada 2 Kişi 1 Gece Konaklama ve Kahvaltı 89TL
 • Deluxe Odada 2 Kişi 1 Gece Konaklama ve Kahvaltı 109TL

Yalı Butik Otel

2011'de faaliyete giren Yalı Butik Otel Büyükada'nın kalbi sayılan kumsal caddesinde yer alan Pervane Sokak'ta bulunuyor. İstanbul'un telaş ve gürültüsünden uzak, Büyükada'nın doğası ve kuş sesleriyle bezenmiş, yemyeşil coğrafyada bulunan kaliteli işletmelerden biri. 

Bahçesinde masalar, oturma ve dinlenme alanları, şemsiyeler, pergolalar, çimenler arasında renkli çiçekler bulunan Yalı Butik, yaz ve kış olmak üzere yıl boyunca tatil severlere konaklama imkanı sunuyor. Şömineli oturma alanı, okuma odası, TV odası bulunan Yalı Butik Otel'in, odaları estetik ve hijyeni bir arada barındırıyor. 

El işi örtüler, havlular gibi yerel dokunuşlar ile konuklarını içtenlikle karşılayan Yalı Butik, menüsünde bulundurduğu Büyükada aşçılarının hünerli ellerinden çıkmış deniz mahsulleri ile sizlere unutamayacağınız ziyafetler yaşatıyor. 

Büyükada Yalı Butik Otel ada ruhunu yansıtan yapısıyla abartısız mükemmellikte yalın ve zarif bir konsepte sahip. İç dekorasyonunda bulunan ahşap sundurmalar ve mobilyaların yanısıra, dekoratif malzemeleri ile ilk gördüğünüz anda bile huzur dolacaksınız.

Image 3

Image 4

Image 5

Büyükada

Prens Adaları olarak da bilinen İstanbul açıklarındaki adaların en büyüğüdür. Eski Yunanca adı Πρίγκηπος Prinkipos'dur. Prinkipos Yunanca'da Prens anlamına gelmektedir. 

1930 yılında Karacabey mevkiindeki Rum Ortodoks mezarlığı yakınında bulunan ve Büyük İskender'in babası Makedonya kralı II. Filip'e ait altınsikkeleri ihtiva eden Büyükada Definesi, adanın tarihine ilişkin en eski bulgudur. Hepsi 207 altın sikkeden ibaret olan define şu anda İstanbul Arkeoloji Müzesi'ndedir. Diğer Prens Adaları gibi Büyükada da Bizans döneminde sürgün yeri olarak kullanılmıştır. Adalar, Fatih Sultan Mehmettarafından İstanbul'un fethi'nden bir ay önce alınmıştır. Bugünün Groupon'u yazın tüm güzelliğini, romantikliğini sokaklarında size tatmanız ve yazı taptaze bir başlangıç yapmanızı sağlıyor! Büyükada Yalı Butik Otel'de huzur dolu bir konaklama imkanı sizlerle!