Hayata Yukarıdan Bakın! Gezinet'ten Kapadokya Balon Turu 279 TL Yerine 125 TL!

125 TL
DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
279 TL %55 154 TL
87 kişi satın aldı
Kapadokya'nın doğal ve tarihi güzellikleri elbette eşsiz bir görüntü sunar ve her gezginin ilgisini celbeder. Peki bu güzellikleri adım adım görmek yerine, gökyüzünden görmeye ne dersiniz? Bugünün Groupon'uyla Kapadokya Balon Turu sizlerle!Kapadokya tatilinize renk katmak ya da bu muhteşem bölgeyi bulutların üzerinden görmek istemez misiniz?

Tam 12 yıldır takipçilerini turizmin avantajlarıyla buluşturan Gezinet, en güzel geziler ve tatillerin yanı sıra unutulmaz deneyimleri de takipçilerinin yaşamına katıyor. Şimdi sizleri balon turu deneyimiyle karşılayan Gezinet, unutamayacağınız anlara şahit olmanızı sağlıyor.Peri bacaları ve doğal güzellikleriyle dillere destan Kapadokya'nın eşsiz güzelliğini gökyüzünden görmek, balon turunuzu heyecan dolu anılarınızın arasına eklemek istiyorsanız acele edin!Balonlar nasıl uçar?

Balonlar doğanın kanunlarından bir tanesi olan "ısınan hava yükselir" prensibi ile uçmaktadır. Balonun içindeki hava ısındıkça balon yükselir. Balonun içindeki hava soğudukça balon alçalır. Balonu uçurmak için önce güçlü bir vantilatörle şişirilir, sonra da bu hava ısıtılır.

Bir sıcak balon turu, bütün diğer hareketin çok fazla olmadığı, heyecan duygusu uyandırmayan uçuş deneyimlerinden daha eşsizdir. Balon turları insanlara; 1500 feetin üstündeki yükseklikte seyahat etmek, sakinlik ve huzur hissi verir. Bu anlarda, kalkıştan sonra bir rahatlık oluşur ve güç sarfetmeden ağaç tepelerinden ve muhteşem Kapadokya manzaralarının üstünden kaymaya başlar balon.

Çevrenizle tam bir uyum içinde, nazikçe kırların üstünde havada yüzmek bir düş gibidir. Balon turu, Kapadokya’nın derin kanyonları ve gür, bereketli vadilerinde eşsiz ve hatırlanmaya değecek nitelikte görüntüler sağlar. Balon turu nazik rüzgar, balon olmadan ulaşamayacağınız yerlerin üstüne taşır sizi.

 

Sorti Balon Turu (Kısa Uçuş) 

Yolcularımızı araçlarla kaldıkları otellerden alıyor, uçuş pistine götürüyoruz. Herkes bir araya toplandığında her şeyin hazır olup olmadığını kontrol ediyoruz. Yolculara kapsamlı bir güvenlik brifingi veriyoruz. Sonra sepetlerimize biniyor ve bu muazzam manzara üzerinde uçuşa başlıyoruz. Balon yere bağlı olmadığı için yolcular kesinlikle yükseklik korkusu veya başka herhangi bir huzursuzluk duymuyorlar. Havada uçarken hissedilen soğukluk derecesi ise yerde hissedilenden daha düşük olmuyor.

Günün şartları doğrultusunda itinayla yapılan kalkış noktası belirlenmesi işleminden sonra balonun ve ekipmanların hazırlanması ve gerekli güvenlik açıklamalarının yapılması 20-30 dakika sürmektedir. Balon şişirilmesi gerçekten görülmeye değer olduğundan bu arada yolcular isterlerse fotoğraf çekebilirler. Balon uçuşu 07:30 ile 08:00 arasında 2. sorti için geçerlidir. Balon turu ortalama 30 ile 40 dakika arası sürmektedir. Bu esnada bazen yere çok yakın bazen de tüm bölgeyi görebilecek kadar yüksekte uçarak irtifayı sürekli olarak değiştiriyoruz. Uçuş sonrası yere indiğimizde bir yandan balon toplanırken otellerine bırakmadan önce günün hatırası olarak kendilerine adlarına tanzim edilmiş uçuş sertifikası takdim ediyoruz.

Transfer yapılan yerler: Göreme, Çavuşin, Nevşehir Merkez, Ürgüp, Mustafapaşa, Avanos, Ortahisar, Uçhisar.


Groupon'unuzu yakalayın, Kapadokya'yı bulutların üzerine çıkarak izleyin!

Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

Öne Çıkanlar

 • Groupon'unuzu alın, fırsatı hemen kullanın!
 • Gezinet kalitesiyle Kapadokya semalarında balon turu
 • Kapadokya'nın eşsiz manzarasına gökyüzünden tanık olun
 • Yıllarca unutamayacağınız eşsiz bir deneyim
 • Dünyaya yüksekten bakın
 • 1 kişilik balon turu 125 TL!

Koşullar


 • 13 Nisan - 31 Ekim tarihleri arasında geçerlidir.

 • Groupon 1 kişiliktir.

 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, tur sayınızı artırabilirsiniz.

 • Balon turunuz ortalama 30 ile 45 dakika arası sürmektedir.

 • En geç 7 gün içinde Güvenlik kodunuzu ibraz ederek rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 444 43 94

 • Groupon'lar iptal edilemez.

 • 2-6 yaş arası çocuklar ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar %50 indirimle fırsattan yararlanabilir.

 • Groupon’unuz hakkındaki genel koşullara buradan ulaşabilirsiniz.

İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.