Doğal ve Gür Kirpikler! Éeose Kirpik Uzatıcı Serum 93 TL Yerine 46,50 TL! (2 Adet Serum Seçeneği 186 TL Yerine 74 TL, Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo)

HEDİYE EDİN
282 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, Éeose Kirpik Uzatıcı Serum sunar.
 • Kirpiklerinizin daha uzun olması için artık geçici yöntemler uygulamayın, doğal bir yöntemle gür kirpiklere kavuşun!
 • Cildinize ve kirpiklerinize zarar vermeden dilediğiniz kirpiklere ulaşın! 
 • Dilerseniz kaşlarınızda da kullanabileceğiniz Éeose Kirpik Uzatıcı Serum ile kaşlarınızdaki şekil bozukluklarını da giderebilirsiniz!

Koşullar

 • 9 Ekim – 9 Aralık tarihleri arasında geçerlidir.
 • "Hemen Al" butonuna tıklayarak 46,50 TL'ye 1 adet ya da 74 TL'ye 2 adet Éeose Kirpik Uzatıcı Serum seçeneğini tercih edebiilirsiniz.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 • Siparişinizi, Groupon kodunuz ve iletişim bilgilerinizle birlikte 0216 349 49 94 numaralı telefonu arayarak verebilirsiniz.
 • Kargonuz 5 iş günü içerisinde adresinize teslim edilecektir.
 • Hafta içi 08:30 – 21:00 , Cumartesi günleri ise 10:00 -19:00 saatleri arasında sipariş verebilirsiniz.
 • Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Uzun ve gür kirpiklere sahip olmak her kadının hayallerinden biridir. Bugünün Groupon’uyla cildinize veya kirpiklerinize zarar veren yöntemleri bir kenara bırakın ve Éeose Kirpik Uzatıcı Serum ile doğal yöntemlerle kirpiklerinizi gürleştirin!

Éeose Laboratuvarları, uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda Éeose Kirpik Uzatıcı Serum’u geliştirmiş ve herhangi bir zarar vermeden kirpikleri doğal olarak kalıcı bir biçimde uzatıp gürleştirmeyi başarmıştır.Éeose Kirpik Uzatıcı Serum, içindeki Peptide Complex sayesinde cilde ve kirpiklere zarar vermeden kirpik köklerine ulaşır, kirpiklerin büyümek için ihtiyaç duyduğu maddelerle kirpik ve kökleri besleyerek büyümelerini hızlandırır. Kirpiklerin yapıtaşları olan keratin genlerinin üretimini ve böylece kirpik üretimini tetikler, uzun, gür ve doğal kirpiklere ulaşılmasını sağlar.

Éeose Kirpik Uzatıcı Serum kullanımından 2 hafta sonra kirpik boyu ve yoğunluğunda gözle görülür bir fark gözlemlenir. Bir kür (6 hafta) sonunda kirpik uzunluk ve yoğunluğunda istenen seviyelere ulaşılır.

Éeose Kirpik Uzatıcı Serum’un etken maddesinin etkinliği ve güvenilirliği Almanya ve ABD’de yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır. Yapılan çalışmalarda kullanımından 2 hafta sonra kirpik uzunluğu ve yoğunluğunun %25 arttığı, 6. haftanın sonunda ise kimi kullanıcılarda bu oranın %72’lere vardığı kanıtlanmıştır.

Dilerseniz kaşlarınızda da kullanabileceğiniz bu serum, özellikle kaşlarınıza şekil vermek için yapılan yanlış uygulamalardan sonra yaşanan kaş kayıplarında ve şekil bozukluklarında oldukça etkilidir.

Groupon’unuzu hemen yakalayın dilediğiniz gürlükte kirpiklere kavuşun!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.