Ulaşımda Güven ve Konforun Dev İsmi Metro Turizm'in Tek Yön veya Gidiş-Dönüş Tüm İç ve Dış Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon 3 TL! (6 Ay Geçerli)

HEDİYE EDİN
20.000+ kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon size Metro Turizm'in tek yön veya gidiş-dönüş tüm iç ve dış hat seferlerinde %50 indirim sunar.
 • Yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm, 81 ilde iç hat ve Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan dış hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider isimlerinden olmayı sürdürüyor.  
 • Türkiye'nin en büyük filolarından birine sahip Metro Turizm, 1992'den günümüze tüm yolculuklarında konuklarına sunduğu konfor, emniyet ve ayrıcalıklı hizmet ile ulaşımda güvenin simgesi!
 • Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlarında açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm, yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Koşullar

 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Groupon'unuzu 24 Kasım 2011 tarihinden 23 Mayıs 2012 tarihine kadar olan yolculuklarda kullanabilirsiniz. Yolculuk tarihinizi 23 Aralık 2011 tarihine kadar belirleyip, Groupon'unuzu bilete çevirmeniz gerekmektedir aksi taktirde Groupon geçersiz sayılacaktır. Bu tarihten sonra dilerseniz biletinizi açığa alabilir ve 23 Mayıs tarihinden önceki yolculuklarda kullanabilirsiniz.
 • Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden daha düşükse aradaki farkın %50'sini ödemeniz gerekmektedir. Açığa aldığınız biletin fiyatı yeni biletinizden yüksekse aradaki farkın yarısı tarafınıza seyahat çeki olarak iade edilecektir.
 • Her Groupon bir tek yön veya gidiş-dönüş bir bilet için geçerlidir.
 • Groupon'ununuzdan online bilet işlemlerinde ve acentadan bilet alımlarında yararlanabilirsiniz.
 • Bilet tarihinizi değiştirmek isterseniz yolculuk tarihinden en geç iki gün önce değişiminizi yapmanız gerekmektedir.
 • Groupon'unuz tek yön ya da gidiş-dönüş tüm biletlerde geçerlidir.
 • Groupon'unuz yarı yıl tatili döneminde geçerli değildir. 
 • Bilgi ve iletişim için: 444 34 55
 • Ulaştırma Bakanlığı tebliği geregi her seferde otobüs kapasitesinin %10'u kadar kampanyadan faydalanan yolcu taşınır.

Yolculuklarda, ihtiyaç duyulan konfor, güven ve emniyette şüphenin yer almadığı bir ulaşım anlayışı arıyorsanız bugünün Groupon'uyla arkanıza gönül rahatlığıyla yaslanabilirsiniz! Ulaşımın dev ismi Metro Turizm, varmak istediğiniz yerde oluncaya dek özel bir dünya sunmak için sizi koltuklarına davet ediyor!

/12/18/1321793391812.jpg

Türkiye'de ulaşım sektöründeki ilk 5 isim arasında yer alan Metro Turizm, 850 acentası, genç ve kapsamlı filosu, seçkin personeli ve son model araçlarıyla 1992'den günümüze güvenle yola devam ediyor.

Günde ortalama 1200 sefer yapan, yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm, 81 ilde iç hat ve Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan dış hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider isimlerinden olmayı sürdürüyor.

/36/18/1321793391836.jpg

Ankara-İstanbul hattından yola çıkan Metro Turizm, Türkiye çapında gidilmemiş nokta bırakmamak hedefiyle ulaşımda yayılarak geniş bir ağ kurdu.

Şube ve yazıhanelerine, araçlarına, personeline, bünyesinde bulunan her detaya profesyonel bir kurumsallıkla özen gösteren Metro Turizm, şehir içi servisleriyle de konuklarına ulaşımda ekstra konfor sunuyor.

/54/18/1321793391854.jpg

Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlarında açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm, yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Metro Turizm, şimdi sizleri gidiş-dönüş, iç ve dış hat seferlerinde %50 indirim sağlayan Groupon'unuzla müthiş bir fırsata davet ediyor.

            /71/18/1321793391871.jpg

Her anı keyifle sürecek bir yolculuk için acele edin!

Groupon'unuzu kaçırmayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.