Ulaşımda Güven ve Konforun Dev İsmi Metro Turizm'in Tek Yön Tüm İç ve Dış Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon 3 TL! (Yaz Tatili, Bayram ve Sömestir Tatili de Dahil, 1 Yıl Geçerli)

HEDİYE EDİN
20.000+ kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, size Metro Turizm'in tek yön tüm iç ve dış hat seferlerinde %50 indirim sunar.
 • Yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm, 81 ilde iç hat ve Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan dış hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider isimlerinden olmayı sürdürüyor.  
 • Türkiye'nin en büyük filolarından birine sahip Metro Turizm, 1992'den günümüze tüm yolculuklarında konuklarına sunduğu konfor, emniyet ve ayrıcalıklı hizmet ile ulaşımda güvenin simgesi!
 • Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlarında açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm, yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.
 • Biletiniz yaz tatilinde ve tüm özel günlerde geçerlidir.

Koşullar

 • Groupon kodunuza fırsat için kalan süre bittikten sonra e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Groupon'unuzu 1 Aralık 2011 tarihinden 1 Aralık 2012 tarihine kadar olan yolculuklarda kullanabilirsiniz. Yolculuk tarihinizi 20 Aralık 2011 tarihine kadar belirleyip, Groupon'unuzu bilete çevirmeniz gerekmektedir aksi taktirde Groupon geçersiz sayılacaktır.
 • Groupon'larınızı 7 gün içinde iptal edebilirsiniz.
 • Yaz tatilinde ve özel günlerde de geçerlidir.
 • Groupon'ununuzdan online bilet işlemlerinde ve acentadan bilet alımlarında yararlanabilirsiniz.
 • Başka kampanyalarla birleştirilemez.
 • Bilet tarihinizi değiştirmek isterseniz yolculuk tarihinden en geç 2 gün önce değişim yapmanız gerekmektedir.
 • Groupon'unuz tek yön tüm biletlerde geçerlidir.
 • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir ve hediye edebilirsiniz.
 • Bilgi ve iletişim için: 444 34 55
 • Ulaştırma Bakanlığı tebliği geregi her seferde otobüs kapasitesinin %10'u kadar kampanyadan faydalanan yolcu taşınır.

Yolculuklarda, ihtiyaç duyulan konfor, güven ve emniyette şüphenin yer almadığı bir ulaşım anlayışı arıyorsanız, bugünün Groupon'uyla gönül rahatlığıyla arkanıza yaslanabilirsiniz! Ulaşımın dev ismi Metro Turizm, varmak istediğiniz yerde oluncaya dek özel bir dünya sunmak için sizi koltuklarına davet ediyor!

/62/95/1322477829562.jpg

Türkiye'de ulaşım sektöründeki ilk 5 isim arasında yer alan Metro Turizm, 850 acentası, genç ve kapsamlı filosu, seçkin personeli ve son model araçlarıyla 1992'den günümüze güvenle yola devam ediyor.

Günde ortalama 1200 sefer yapan, yılda ortalama 20 milyon yolcu taşıyan Metro Turizm, 81 ilde iç hat ve Bulgaristan, Yunanistan, Gürcistan dış hat seferleriyle ulaşımın sektördeki lider isimlerinden olmayı sürdürüyor.

/36/18/1321793391836.jpg

Ankara-İstanbul hattından yola çıkan Metro Turizm, Türkiye çapında gidilmemiş nokta bırakmama hedefiyle yayılarak ulaşımda geniş bir ağ kurdu.

Şube ve yazıhanelerine, araçlarına, personeline, bünyesinde bulunan her detaya profesyonel bir kurumsallıkla özen gösteren Metro Turizm, şehir içi servisleriyle de konuklarına ulaşımda ekstra konfor sunuyor.

/54/18/1321793391854.jpg

Mercedes Travego, Setra, Man Fortuna, Temsa Safir, Neoplan Starliner gibi son model araçlarında açık büfe ikram çeşitleri, her koltukta 12 kanal TV yayını, kablosuz internet olanağı sunan Metro Turizm, yolculuklarınızda tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyor.

Metro Turizm, şimdi sizleri tek yön, iç ve dış hat seferlerinde %50 indirim sağlayan Groupon'unuzla müthiş bir fırsata davet ediyor.

            /71/18/1321793391871.jpg

Her anı keyifle sürecek bir yolculuk için acele edin!

Groupon'unuzu kaçırmayın!

Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.