Tarz Mobilya'da Koltuk ve Köşe Takımı Alışverişlerinizde 1500 TL İndirim Sağlayan Groupon 49 TL! 81 İlde Ücretsiz Kargo!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
1.500 TL %97 1.451 TL
HEDİYE EDİN
23 kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • 100'ü aşkın renk kombinasyonu ve farklı kumaş alternatifleriyle özel üretim
 • 2 yıl garantili
 • 12 ayrı model seçeneği
 • Kaliteli, dayanıklı, rahat ve şık modeller
 • Estetik ve konfor sunan stil sahibi çizgiler
 • 81 ilde ücretsiz kargo ve İstanbul içi ücretsiz kurulum ve montaj
 • Salonunuzu yenileme şansı 
 • Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Koşullar

 • Groupon'unuzu 30 Eylül'e kadar kullanabilirsiniz.
 • Groupon'unuzu aldıktan sonra Tarz Mobilya'da yapacağınız alışverişinizde toplam tutardan 1500 TL düşülecektir.
 • Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz.
 • Siparişlerinizi; ad, soyad, Groupon kupon kodu, mobilya adı, iletişim bilgileri ve adresinizle birlikte info@tarzmobilya.com adresine e-posta göndererek verebilirsiniz.
 • Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo ve İstanbul içi ücretsiz kurulum ve montaj imkanı mevcuttur.
 • Ödemelerinizin Groupon indiriminiz dışında kalan bedeli ve taksit seçenekleri için telefonla bilgi alabilirsiniz: 0216 443 0 445
 • Ürününüz ödeme sayfasında seçtiğiniz adresinize İstanbul için 15-30 gün, İstanbul dışı adreslere 25-45 gün içinde gönderilecektir.
 • Groupon'unuz, metinde belirtilen ürünlerde geçerlidir.
 • Groupon'unuz hakkındaki diğer koşullara buradan ulaşabilirsiniz. 

Tarz Mobilya bugünün Groupon'uyla yaşam alanlarınıza şıklık ve konfor getiriyor, koltuk ve köşe takımlarında 1500 TL indirim sağlıyor!

Yeni ev kuranlar, ofisini yenilemek isteyenler, değişiklik yapmayı sevenler ve tarzına güvenenler için kaçırılmayacak fırsat Tarz Mobilya ile sizinle!

Tarz Mobilya 

Tarz Mobilya sağlam, kaliteli, çağdaş, modern, kaliteli ve tarz ürünleri, trend modelleriyle, en uygun koşullarda siz değerli müşterilerine yılların vermiş olduğu mesleki tecrübenin birikimleriyle hizmet veriyor.

Sektöre girdiği ilk günden beri başarı anahtarının koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğunu benimsemiş ve müşteri memnuniyeti için 7 gün 24 saat sürekli size hizmet sunacak bir alt yapı oluşturmuş Tarz Mobilya, evinizle ilgili tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeyi sürdürüyor.

Chester Avangarde 3'lü Tek Koltuk 3400 TL Yerine 1900 TL!

Chester kanepe gövdesi tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde 32 DNS çökme yapmayan sünger kullanışmıştır. Ahşap ayakları ile hoş bir görünüm kazanması ile aynı zamanda bulunduğu zemine zarar vermemektedir. 2012 yılının en beğenilen salon takımları arasında yer almaktadır.

chester

Jasmine 3'lü Tek Koltuk 2300 TL Yerine 800 TL!

Jasmine üçlü tek koltuk gövdesi tamamen ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde ise çökme yapmayan ve rahat konfor sağlayan 32 DNS sünger kullanılmıştır. Sırt minderlerinde ise soft özelliği bulunmaktadır. Özel tasarım metal ayaklar kullanılmıştır. 100'ü aşkın renk alternatifi ile evinize göre kombine edebilirsiniz.

jasmine

Karamel 3'lü Tek Koltuk 2800 TL Yerine 1300 TL!

Karamel modern salon takımı 2012 yılının en beğenilen ürünleri arasındadır. Bir adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

karamel

Renkli Köşe Takımı 4000 TL Yerine 2500 TL!

Renkli köşe takımının gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Oturma yerlerinde ise yumuşaksı bir sünger kullanılmıştır. Bu özelliği sayesinde oturduğunuzda günün yorgunluğunu atabileceksiniz. Renkli köşe takımının her bir parçası birbirinden bağımsız olarak ayrılabilmektedir. Köşe takımını dilerseniz birleştirilmiş takım olarak kullanabilirsiniz. Dilersiniz ayrı ayrı tekli koltuklar olarak ta kullanabilirsiniz. Renkli köşe takımı renkli ancak dilerseniz diğer renkli kumaş ve renk alternatifleri ile dilediğiniz gibi kendi zevkinize göre kombine edebilirsiniz.
Renkli bir yaşamın hayalini sürenlerin köşe takımı olarak anılan renkli köşe takımı herkesin beğenisini kazanmış bir köşe takımıdır.

renkli

Pufy Köşe Takımı 3600 TL Yerine 2100 TL!

Pufy Köşe takımı Oturumunun rahatlığı ve özel tasarım yatak oluşu nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Ahşap ve raflı oluşu ise ürüne ayrı bir estetik katmaktadır.

Pufy köşe takımının Sırt Minderleri Fermuarlıdır, İsteğe bağlı olarak oturma minderleride fermuarlı yapılmaktadır.

Köşe koltuk takımı modelini odanızın şekline göre ters köşe yapabileceğiniz gibi farklı ölçülerde de tasarlayabilirsiniz.

Köşe koltuk takımında kullanılan micro fiber kumaşların 100’ü aşkın farklı rengi, kasalarda kullanılan derilerin ise 100 kadar farklı rengi mevcut olup dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz.
Köşe koltuk takımında kullanılan malzemeler anti bakteriyel olmakla beraber, doğaya zarar veren hiçbir madde içermez.


pufi

Yaşam Köşe Takımı 2500 TL Yerine 1000 TL!

Yaşam Modern Köşe Takımının Gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Kasa vekol bölümleri beyaz deri olup oturum yerlerinde ise silinebilen kumaş kullanılmıştır. Oturum yerlerinde çökme yapmayan 32 DNS rahat oturuma sahip sünger ile kombine edilmiştir. Üzerindeki renkler ile en uygun renk kombine uygulaması yapılmıştır. Evini sevenler güzel ve şık bir köşe takımı arıyorsanız bu köşe takımı sizin aradığınız özelliklere hitap ekmektedir.

yasam

Segah Modern Köşe Takımı 3500 TL Yerine 2000 TL!

Oturumunun rahatlığı ve özel tasarım yatak oluşu nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir.Ahşap oolunun faflı oluşu ise ürüne ayrı bir estetik katmaktadır. Köşe koltuk takımı istenildiğinde çok pratik 140x210 yatak olma özelliğine Sahiptir. Segah köşe takımının sırt minderleri fermuarlıdır. Köşe koltuk takımı modelini odanızın şekline göre ters köşe yapabileceğiniz gibi farklı ölçülerde de tasarlayabilirsiniz. Köşe koltuk takımında kullanılan micro fiber kumaşların 100’ü aşkın farklı rengi, kasalarda kullanılan derilerin ise 100 kadar farklı rengi mevcut olup dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz. 

Köşe koltuk takımında kullanılan malzemeler antibakteriyel olmakla beraber, doğaya zarar veren hiçbir madde içermez.

segah 

Gelincik Köşe Takımı 3100 TL Yerine 1600 TL!

Gelincik köşe takımı oturumunun rahatlığı ve özel tasarım yatak oluşu nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Köşe koltuk takımı modelini odanızın şekline göre ters köşe yapabileceğiniz gibi farklı ölçülerde de tasarlayabilirsiniz. 

Köşe koltuk takımında kullanılan micro fiber kumaşların 100’ü aşkın farklı rengi, kasalarda kullanılan derilerin ise 100 kadar farklı rengi mevcut olup dilediğiniz gibi kombine edebilirsiniz. 
Köşe koltuk takımında kullanılan malzemeler antibakteriyel olmakla beraber, doğaya zarar veren hiçbir madde içermez. Ayrıca baza ve yatak olma özelliğine sahiptir.

gelincik

Kartopu Koltuk Takımı 3700 TL Yerine 2200 TL!

Kartopu modern koltuk takımının gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde ise çökme yapmayan 35 HR sünger kullanılmıştır. Modern ve estetik tasarımı ile evinize ayrı bir güzellik getirebilirsiniz. Silinebilen kumaş özelliği ile temizliği oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 100'e yakın kumaş ve renk alternatifi ile dilediğiniz gibi kendinize göre kombine edebilirsiniz. Dilerseniz kumaş olarak tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz ürünü komple veya kısmi deri olarakta tercih edebilirsiniz. Kartopu koltuk takımı 1 adet tekli, 1 adet ikili ve 1 adet üçlü koltuktan oluşmaktadır. 

kartopu

Tual Salon Takımı 3500 TL Yerine 2000 TL!

Gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde ise çökme yapmayan 35 HR sünger kullanılmıştır. Modern ve estetik tasarımı ile evinize ayrı bir güzellik getirebilirsiniz. Silinebilen kumaş özelliği ile temizliği oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 100'e yakın kumaş ve renk alternatifi ile dilediğiniz gibi kendinize göre kombine edebilirsiniz.
Dilerseniz kumaş olarak tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz ürünü komple veya kısmi deri olarakta tercih edebilirsiniz.

tual 

Elmas 3'lü Tek Kanepe 2600 TL Yerine 1100 TL!

Elmas modern salon takımının gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde ise çökme yapmayan 35 HR sünger kullanılmıştır. Modern ve estetik tasarımı ile evinize ayrı bir güzellik getirebilirsiniz. Silinebilen kumaş özelliği ile temizliği oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 100'e yakın kumaş ve renk alternatifi ile dilediğiniz gibi kendinize göre kombine edebilirsiniz. Dilerseniz kumaş olarak tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz ürünü komple veya kısmi deri olarakta tercih edebilirsiniz.

elmas

Nilayda 3'lü Tek Kanepe 2700 TL Yerine 1200 TL

Gövdesi komple ahşaptan oluşmaktadır. Oturum yerlerinde ise çökme yapmayan 35 HR sünger kullanılmıştır. Modern ve estetik tasarımı ile evinize ayrı bir güzellik getirebilirsiniz. Silinebilen kumaş özelliği ile temizliği oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. 100'e yakın kumaş ve renk alternatifi ile dilediğiniz gibi kendinize göre kombine edebilirsiniz.
Dilerseniz kumaş olarak tercih edebileceğiniz gibi dilerseniz ürünü komple veya kısmi deri olarakta tercih edebilirsiniz.

nilayda 

Groupon'unuzu kaçırmayın!

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.