Taşımacılıkta Öncü Ulusoy'un İç Hat Seferlerinde %50 İndirim Sağlayan Groupon'unuz 5 TL! (6 Şubat - 15 Mayıs Arasındaki Seferlerde Geçerli, Fırsatın Son Günü, Sınırlı Sayıda!)

HEDİYE EDİN
5.000+ kişi satın aldı

Öne Çıkanlar

 • Bu Groupon, taşımacılıkta öncü Ulusoy'un iç hat seferlerinde %50 indirim, ikinci biletinizde %20 indirim sağlar.
 • Uzun zamandır göremediğiniz aileniz, burnunuzda tüten sevgiliniz, en yakın arkadaşınız sizi bekliyor!
 • Güvenli ve konforlu yolculuğun ismi Ulusoy'la uzaklar yakınlaşıyor!
 • Özel terminalleri, en geniş koltuk aralıklarına sahip Royal Class araçlarında Türk Kahvesi keyfi, zengin ikram çeşitleri, güvenli online ve telefon bilet satış sistemleri, yolculuk esnasında kesintisiz TV ve film izleme ayrıcalığı ile Ulusoy’da yolunuz ne kadar uzun olursa olsun, keyfiniz o kadar yerinde olacak!

Koşullar

 • Groupon kodunuza 31 Ocak tarihinden sonra, e-posta adresinizden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.
 • Fırsatınızı, 31 Ocak Salı günü saat 17:00'den itibaren, 6 Şubat - 15 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız yolculuklarınız için tek yön bilet alırken kullanabilirsiniz. Gidiş - dönüş bilet alımlarında ikinci biletiniz %20 indirimlidir.
 • Biletlerinizi buradan satın alabilirsiniz. Bilet satın alma işlemleri için buraya göz atabilirsiniz.
 • Satın alınan biletlerin ve Groupon'un iptali ve iadesi yapılamaz. Biletler açığa alınamaz.
 • Edirne, Kastamonu ve Zonguldak (karşılıklı) haricindeki tüm seferlerde geçerlidir.
 • Yalnızca ulusoy.com.tr üzerinden gerçekleştireceğiniz bilet satın alma işlemlerinde, liste fiyatı üzerinden geçerlidir. Acentadan satın alınan biletler için kullanılamaz.
 • Ulusoy'un diğer indirim ve kampanyalarıyla ya da Ulusoy Kart'ın sunduğu indirimlerle birleştirilemez.
 • Sadece satın alma işlemlerinde geçerlidir. Bilet rezervasyonu yapılmaz.
 • Tek bir Groupon'la, ilk biletinizde %50, ikinci biletinizde %20 indirimden yararlanabilirsiniz. Yasal olarak %50 ve üzerindeki indirimlerde, her otobüs kontenjanının %10'u kadar kampanyadan faydalanan yolcu taşınır. %20 indirimle alınan biletlerde bu kural geçerli değildir.
 • Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilirsiniz.
İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Uzak yolları yakın eden heyecandır, bekleyiştir, mutluluktur. Alınan bilet, bir yolculuktan öte kavuşma heyecanını ve isteğini ifade eder bir anlamda.

Yol uzadıkça uzar, zaman arttıkça artar. Yolculuğunuzda her bir saniyede geçtiğiniz beyaz çizgileri bir süre sonra sayamaz olursunuz. Sevdiklerine kavuşma telaşıdır bu.

/77/27/1327598632777.jpg

Kimi zaman uzun süre görmediğiniz anne baba, kimi zaman kalp atışlarınızı hızlandıran sevdiğiniz; bazen de yerinize yurdunuza geri dönme mutluluğudur yolların ardından kavuşmanın anlamı.

Ulusoy, uzakları yakınlaştırıyor, sizi sevdiklerinize kavuşturuyor!

/64/28/1327598632864.jpg

Ulusoy, yolcu taşımacılığını günümüze kadar sektörün öncüsü olma vizyonu ile,  çağını yakalayarak, yenilenerek gerçekleştiriyor. Bundan 75 yıl önce yolcu taşımacılığı yapmak üzere yola çıkan Ulusoy, günümüzde otobüsün yanı sıra otomotiv, oteller, denizcilik, enerji, transport, evden eve nakliyat gibi çeşitli sektörlerde de faaliyet gösteriyor.

Uzayan yollar, geçmek bilmeyen saatler artık geride kalıyor! Yüksek kalitedeki hizmet anlayışı, konforlu araçları ve profesyonel ekibi ile Ulusoy, yolculuğunuzu en güzel şekilde tamamlayıp, sevdiklerinize kavuşmanız için hizmet veriyor!

/28/29/1327598632928.jpg

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen Ulusoy, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunuyor.

Hizmetlerinde dünya standartlarını ilke edinen Ulusoy, ulusal ve uluslararası karayolu insan taşımacılığında mükemmele ulaşmak için sürekli iyileşme ve gelişme çabası içinde yer alıyor.

/81/29/1327598632981.jpg

Groupon'unuzu hemen satın alın, Ulusoy kalitesi ve güvencesini %50 fırsatla yaşayın!
Bu kategorinin diğer fırsatları
Bu şehirin diğer fırsatları
Daha fazla Türkiye fırsatları
Diğer kategorilerin fırsatları

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement