Sayfayı oyla
Rating: 3.8 of 5
(Oy sayısı 23)
Telefonunda Groupon iPhone | AndroidAyrıntılar
Groupon Travel
Groupon Shop

Groupon'la şehrini yeniden kefşet ve bütün kampanyalardan yararlan

Herkes kendi şehrinde en güzel kampanyalardan yararlanmak ister. Groupon çeşitli şehirlerde sana bu imkanı sunuyor! Eğer İstanbul, İzmir veya Antalya’da boş zamanını hoş bir şekilde geçirmek istiyorsan, Groupon kampanyaları bütün ihtiyaçlarını karşıliyacaktır. Bu kampanyalar tabii ki ülkemizin diğer şehirlerinde de kullanabilirsin. Bursa, Adana, Kayseri ve Zonguldak gibi şehirlerde de seni mühtiş kampanyalar bekliyor. İstanbulda restoran kampanyasıyla İtalyan ve Yünan mutfağını partnerinle deniyebilirsin. Elbette ki Groupon kampanyaları sadece restoran kampanyalarıyla için değil, ama güzellik, sağlık ve biletler gibi bir çok kampanyalar için kullanabilirsin. Güzellik kampanyasıyla rahatlatıcı bır buhar banyosunun yada en lüks kuaförlerin tadını çıkar! kullanabilirsin. Banka hesabınız hakkında hiç endişe etmeden Groupon kampanyalarıyla hayatın tadını çıkarmanın zamanı geldi artık. Yoğun bir iş gününün ardından hoş bir sırt masajına ne dersin? İstanbul için wellness kampanyası ve daha fazalası seni bekliyor. Groupon alışveriş kampanyasıyla Antalya ve İzmir’de en sevdiğin markalar artık senin olabilir. Groupon kampanyaları bütün aktivelerim için kullanabilirsin. Spor kampanyaları, boş zaman kampanyaları, seyahat kampanyları ve servis kampanyaları %70’e varan indirimlerle burda!

Groupon Kampanyaları Özel Günler İçin

Zonguldak’ta yaşayan bir arkadaşının doğum günü hediyesi için hiç bir fikrin yoksa, onu bir Groupon servis kamanyasıyla mutlu edebilirsin. Senin gibi yakın arkadaşlarında müzik kursu veya İngilizce dil kursu çekiyle çok sevinecektir. Anneler Gününde anneni bir yemek zıyafetyle mutlu et. Groupon sayfasında her gün yeni bir restoran kampanyası bulabilirsin. Sevgililer Gününde partnerinle Wellness kampanyasıyla sauna keyfine ne dersin? Groupon kampanyalar arasında yok yok. Misafirliğe gelen arakadaslarınla İstanbul’u yeniden keşfetmek için seyahat kampanyaları arasında bulunan bir şehir turunu mutlaka dene! Kardeşinle en yeni çıkan filmleri Antalya ve Adana gibi şehirlerimizde izlemek hiç bu kadar zevkli ve ucuz olmadi simdiye kadar.

Bölgesel ve Ulusal Kampanyalar

Groupon ulusal kampanyalarıyla en güzel ve kaçırılmaması gereken kampanyalar sunuyor. Kişiye özel tasarılmış giysi, sevdiğiniz yazarın yeni kıtaparlı ve en sevdiğiniz alışveriş mağazasının cilt bakım ürünlerini Groupon kampanyalarıyla düşük maliyete elde edebilirsin. Bursa kampanyaları ve İstanbul kampanyalarıyla da istediğiniz konserler için %70’e varan indirimlerden faydalan. İzmir‘de mankikür, Adana’da hayvanat başçesi, Kayseri‘de müze ziyareti, Ankara’da kaplıcalar ve İstanbulda tekne turu… Groupon kampanyaları her türlü boş zaman aktiveniz için en uygun fiyatları sunuacaktır. Groupon seni kendi şehrini yeniden kefşetmeye davet ediyor. Daha fazla vakit kayıp etmeden haber bültenimize üye ol ve hiç bir zaman güzellik, alışveriş veya seyahat kampanyalarını kaçırma!
Ortaklarımızın Seçimi

Grouponla şehrinde avantajların tadını çıkar!

Şehrini seç
Güzellik için Süper Fırsatlar
mükemmel stil ve görünüm için
  • first-deal Güzellik için Süper Fırsatlar
    mükemmel stil ve görünüm için
  • first-deal Boş Zaman için Nefes Kesen Kampanyalar
    en güzel anlar için
  • first-deal Restoran için Mükemmel İndirimler
    yeni deneyimler için
Birdaha fırsatlarımızı asla kaçırma!
merchants-banner

Günün fırsatları ve indirim çekleri %70'e varan indirimler

Sadece üç adımda şehrindeki fırsatları artık kaçırmayacaksın!
1.

Şehrini seç

2.
3.

İndirimler ve Kampanyalar

Günün ulusal fırsatları

Groupon ŞehirFırsatı`ndan aldığın fırsat her zaman yapmak istediğin Avrupa turununun bileti olabilir veya her zaman gitmek istediğin dil kursunun kapılarını sana açabilir. Ne olursa olsun Groupon ŞehirFırsatı`nda yakaladığın fırsatlar kesinlikle sana fayda sağlayacak. Hangi şehirde yaşarsan yaşa Türkiye`nin her şehrinde almak istediğin ürünleri ve eşyaları en uygun fiyatlarla istediğin zaman alabilirsin. Eğer bu fikir hoşuna gittiyse indirimli ürün fırsatlarını incelemeye başlayabilirsin. Yolda kalan araban, hiçbir zaman zamanında gelmeyen tesisatçı hayatını her geçen gün daha da zorlaştırıyorsa artık seninde fırsatlardan yararlanma vaktin geldi. Hayatının her saniyesi çok kıymetli ve sen en uygun fiyatlarla Groupon ŞehirFırsatı`ndan satın aldığın fırsatlar sayesinde hayatının tadını çıkarmaya hazırsın. Eğlenmenin sınırı yok, su sporları, motor sporları ya da konserler, tiyatrolar, hayatta sana ne zevk veriyorsa hepsi Groupon ŞehirFırsatı`nda bir tık uzağında. Eğer bu fırsatların hayatını değiştirmeyeceğine inanıyorsan yanılıyorsun. Bu fırsatlar olmadan asla Paris`de Eyfel Kulesi`nin önünde en sevdiğin fotoğrafını çekinemeyecektin ya da sevgiline doğum gününde sürpriz yaparak onu romantik bir haftasonu tatiline götüremeyecektin. Groupon ŞehirFırsatı`nda yakaladığın fırsatlar yardımıyla istediğin ürün ve hizmetlerden %70`e varan indirimlerle faydalanabilirsin. Mesela almak istediğin spor aletleri ya da elektronik eşyalar sana bir servete mal olabilir ama merak etme Groupon ŞehirFırsatı`nda bunlar içinde bir fırsat var. Aslında biz hayatının her alanında sana yardımcı olacak fırsatlar sunuyuoruz. Masaj mı yaptırmak istiyorsun veya lazer epilasyonla istenmeyen tüylerden kurtulmak mı istiyorsun ya da yeni açılan Çin restoranına mı gitmek istiyorsun? Hemen bir fırsat yakala ve hayatının tadını çıkarmaya sen de başla. Biraz araştırmayla muhteşem fırsatlar ve şaşırtıcı olanaklar dünyasını keşfetmek aslında hiç de o kadar zor değil.