Sayfayı oyla
Rating: 4 of 5
(Oy sayısı 146)
Telefonunda Groupon iPhone | AndroidAyrıntılar
Groupon Travel
Groupon Shop

Aradığınız Pasta Kursu şimdi İzmir'de İnanılmaz Fiyatlarla!

Özel günlerden biri yaklaşıyor ve siz vereceğiniz hediyeyi kendi ellerinizle mi yapmak istiyorsunuz? El yapımı hediyeler her zaman satın alınan klasik bir üründen daha özeldir. Hemen şimdi bu kampanyamızdan yararlanarak sevdiklerinizin tadına doyamayacakları bir pasta yapmayı uzmanlarından, hem de çok kısa sürede öğrenmeye ne dersiniz? İstediğiniz pasta kursu şimdi İzmir'de bütçenize uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Bu servisten yararlanarak tatlı severlere harika bir sürpriz yapabilir, özel günleri keyifli ve unutulmaz anlarla geçirebilirsiniz. Üstelik Groupon'un sizlere sunduğu fırsatlar bununla kısıtlı değil. Her gün yepyeni kampanyalarla eğlence ve heyecan dolu etkinliklere, kültürel ve sanatsal aktivitelere, öğretici kurslara indirimli fiyatlarla katılabilir, ihtiyacınız olan servislerden yararlanabilirsiniz. Burada her şey var! Unutmayın, her kampanya kısıtlı sayıda ve belli tarih aralıklarında geçerlidir. Acele edin, bu fırsatlar kaçmaz!

Tatlı Severler İçin Pasta Kursu şimdi İzmirde İdela Fiyatlarla!

Boş zamanlarınızı yemek pişirip lezzetli, güzel görünümlü tatlılar yaparak geçirmeyi seviyor musunuz?Yoksa siz de bir tatlı sever misiniz? O zaman iyi dinleyin, bu kampanya tam aradığınız şey olabilir! Uzun zamandır gitmek istediğiniz pasta kursu şimdi İzmir'de sizi bekliyor. İnanılmaz fiyatlarla sevdikleriniz için tadına doyulmayacak tatlılar, çocuklarınız için resimli, rengarenk ve eğlenceli pastalar hazırlamayı uzmanından öğrenebilirsiniz. Bayatlamış pastalara para dökmeyi bırakın, kendi pastanızı günü gününe, taptaze yapın. Üstelik Groupon'un fırsatları yalnızca İzmir'de pasta kursuyla sınırlı kalmıyor! Her gün yepyeni, eğlence ve heyecan dolu etkinliklere katılmak için ekonomik biletler, gitmek istediğiniz kurslar için inanılmaz fiyatlar ve binbir çeşit kampanya burada! Unutmayın, her kampanya sınırlı sayıda ve belli tarih aralıklarında geçerli. Hemen alın, fırsatlardan dilediğinizce yararlanın!
Ortaklarımızın Seçimi

Grouponla şehrinde avantajların tadını çıkar!

Şehrini seç
İzmir için Olağanüstü Pasta Kursu İndirimlerı
her gün en yüksek indrimler!
  • first-deal İzmir için Olağanüstü Pasta Kursu İndirimlerı
    her gün en yüksek indrimler!
  • first-deal İzmir için Olağanüstü Pasta Kursu İndirimlerı
    her gün en yüksek indrimler!
  • first-deal İzmir için Olağanüstü Pasta Kursu İndirimlerı
    her gün en yüksek indrimler!
Birdaha fırsatlarımızı asla kaçırma!
merchants-banner

Günün fırsatları ve indirim çekleri %70'e varan indirimler

Sadece üç adımda şehrindeki Pasta Kursu fırsatlarını artık kaçırmayacaksın!
1.

Şehrini seç

2.
3.

Fırsatlar & Kampanyalar

Lezzet Mutfak Akademisi'nden Dekoratif Kurabiye Yapım Kursu 100 TL Yerine 39 TL!
Lezzet Mutfak Akademisi

Lezzet Mutfak Akademisi'nden Dekoratif Kurabiye Yapım Kursu 100 TL Yerine 39 TL!

Lezzet Mutfak Akademisi’nden Lezzetli Çikolatalar Yapmanızı Sağlayacak Truffle Kursu 100 TL Yerine 49 TL! 2 ve 4 Kişilik Avantajlı Seçeneklerle!
Lezzet Mutfak Akademisi

Lezzet Mutfak Akademisi’nden Lezzetli Çikolatalar Yapmanızı Sağlayacak Truffle Kursu 10...