İstenmeyen Tüyleriniz Sorun Olmaktan Çıksın! Ceylin Güzellik Salonu'nda 8 Seanstan Oluşan Koltuk Altı Paketi 400 TL Yerine 49 TL! 3 Farklı Paket Seçeneğiyle Birlikte!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
400 TL [missing {{percentSign}} value]88 352 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

İstenmeyen tüylerinizden ağrısız ve acısız kurtulmanın rahatlığı Kısa elbiselerinizi dilediğniz zaman giyebilme lüksü Pürüzsüz ve ipeksi bir tene sahip olmanın verdiği özgüven  İstenmeyen tüylerinize kalıcı çözüm imkanı  Seçenekler Paket 1 ( 8 seans koltuk altı) 49 TL! Paket 2 ( 8 seans, komple yüz, ense, bikini bölgesi ve yarım kol seçeneklerinden biri) 69 TL! Paket 3 ( 8 seans bütün kol veya yarım bacak) 89 TL! Paket 4 ( 6 seans koltuk altı,kulak ve burun,ense,sakal altı seçeneklerinden biri) 59 TL!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 25.03.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 432 20 19 Paket içeriklerine metnin içerisinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım  sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Ceylin Güzellik - Ankara: İstenmeyen Tüyleriniz Sorun Olmaktan Çıksın! Ceylin Güzellik Salonu'nda 8 Seanstan Oluşan Koltuk Altı Paketi 400 TL Yerine 49 TL! 3 Farklı Paket Seçeneğiyle Birlikte!

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için saatlerinizi harcıyor yine de kalıcı bir çözüme ulaşamıyorsanız, bugünün Groupon’u ile aradığınız imkan ayağınıza geliyor  Paket 1 8 seans koltuk altı       Paket 2 8 seans, komple yüz, ense, bikini bölgesi, yarım bacak ve yarım kol seçeneklerinden biri        Paket 3 8 seans bütün kol         Paket 4 erkek müşteriler için 6 seans koltuk altı,kulak ve burun,ense,sakal altı seçeneklerinden biri Ceylin Güzellik Salonu ile 8 seans kadar kısa bir sürede  istenmeyen tüylerinizden tamamen kurtulabilirsiniz   Farklı bölgelerden oluşan 4 ayrı paket seçeneği ile istenmeyen tüylerinizden kurtulurken, kısa etek, sort ve elbiselerinizi istediğiniz zaman giymenin rahatlığını yaşayacaksınız Göz alıcı ipeksi bir ten için Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber