Göksu Parkı Marina Cafe'de Göl Manzarası Eşliğinde 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı, Menemen, Soslu Sosis Tava ve Demlik Çay 25 TL! 4 Kişilik Seçeneğiyle 48 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
42 TL [missing {{percentSign}} value]40 17 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Eşsiz göl manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte lezzetli bir kahvaltı yapma şansı Peynir çeşitlerinden sosis tavaya, melemenden demlik çaya zengin ve doyurucu menü Yemyeşil doğanın ve masmavi gölün ve tazecik lezzetlerin buluşma noktası Marina Cafe’de keyifli dakikalar geçirme imkanı Seçenekler 2 Kişilik Serpme Kahvaltı 25 TL 4 Kişilik Serpme Kahvaltı 48 TL 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 01.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Groupon'unuz haftanın her günü 09:00 - 14:00 saatleri arasında geçerlidir. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0312 280 66 38 Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Groupon kullanılmış sayılacaktır. Kahvaltı içeriğine metnin içerisinden ulaşabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firm İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Göksu Park Marina Cafe - Ankara: Göksu Parkı Marina Cafe'de Göl Manzarası Eşliğinde 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı, Menemen, Soslu Sosis Tava ve Demlik Çay 25 TL! 4 Kişilik Seçeneğiyle 48 TL!

Bugünün Groupon’u sizi ve sevdiklerinizi tazecik ürünlerle hazırlanmış ve harika bir göl manzarasıyla taçlandırılmış lezzetli bir sofraya, Göksu Parkı’ndaki Marina Cafe’ye davet ediyor Güne yeşillikler içerisinde muhteşem bir manzaraya sahip olan Marina Cafe’de başlamak hem size hem de sevdiklerinize iyi gelecek. Birbirinden doğal ve taze ürünlerin hazırlanacağı serpme köy kahvaltınıza demlik çayınız da eşlik edince tadına doyulmaz lezzet dakikaları başlıyor… Serpme Köy Kahvaltısı Menünüz Peynir çeşitleri  Beyaz peynir  Kaşar peyniri  Tulum peyniri  Zeytin çeşitleri  Yeşil zeytin  Siyah zeytin  Tereyağı  Bal  Kaymak  Reçel çeşitleri  Vişne reçeli  Çilek reçeli  Tahin  Pekmez  Domates, salatalık, biber  Bazlama ekmeği  Sigara böreği Menemen  Soslu sosis tava Biber ve domatesle sotelenmiş  Küçük demlik çay En az çift kişilik servis edilir.  Eşsiz göl manzarasına karşı lezzet dolu bir sabah için Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber