Göksu Parkı Marina Cafe'de Göl Manzarası ile 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı 24,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]45 20,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Eşsiz göl manzarası eşliğinde sevdiklerinizle birlikte lezzetli bir kahvaltı yapma şansı Peynir çeşitlerinden bazlamaya, sigara böreğinden sınırsız çaya zengin ve doyurucu menü Yemyeşil doğanın ve masmavi gölün ve tazecik lezzetlerin buluşma noktası Marina Cafe’de keyifli dakikalar geçirme imkanı Seçenekler 2 Kişilik Serpme Kahvaltı 24,90TL 4 Kişilik Serpme Kahvaltı 47,90TL 8 Kişilik Serpme Kahvaltı 95,90TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 06.07.2013 Groupon'unuzu haftanın her günü 09:00 - 14:00 arasında, rezervasyon yaptırarak kullanabilirsiniz: 0312 280 66 38 Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Groupon kullanılmış sayılacaktır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Göksu Park Marina Cafe - Ankara Özel: Göksu Parkı Marina Cafe'de Göl Manzarası ile 2 Kişilik Serpme Köy Kahvaltısı 24,90 TL!

Bugünün Groupon’u sizi ve sevdiklerinizi tazecik ürünlerle hazırlanmış ve harika bir göl manzarasıyla taçlandırılmış lezzetli bir sofraya, Göksu Parkı’ndaki Marina Cafe’ye davet ediyor Güne yeşillikler içerisinde muhteşem bir manzaraya sahip olan Marina Cafe’de başlamak hem size hem de sevdiklerinize iyi gelecek. Birbirinden doğal ve taze ürünlerin hazırlanacağı serpme köy kahvaltınıza demlik çayınız da eşlik edince tadına doyulmaz lezzet dakikaları başlıyor… Serpme Köy Kahvaltısı Menünüz Beyaz Peynir Tulum Peyniri Kaşar Peyniri Yeşil Zeytin Siyah Zeytin Bal Tereyağ Kaymak Reçel Domates Salatalık Biber Sigara Böreği Patates Kızartması Bazlama Sarımsaklı Ekmek Haşlanmış Yumurta Sınırsız Çay Eşsiz göl manzarasına karşı lezzet dolu bir sabah için Groupon’unuzu kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber