Golden Chefs’ Kitchen’dan Kurabiye, Cupcake, Çikolata ya da Mutfak Kursları 39 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
100 TL [missing {{percentSign}} value]61 61 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sevdiklerinize özenle hazırlayacağınız tatlı sürprizler Yepyeni bir hobi edinerek mutfağınızın şefi olma imkanı Sevdiklerinizn doğum günlerinde, yıl dönümlerinde ve sürpriz partilerde harika lezzetleri ellerinizle hazırlama şansı Dilerseniz Türk ve dünya mutfağından spesiyal lezzetlerle yemek saatlerinizi şenlendirme olanağı  6 - 12 kişilik gruplar

Koşullar

Son kullanim tarihi: 19.02.2014 Rezervasyon gerekmektedir: 312 230 25 00 - 0505 737 18 02 Eğitim gün ve saatleri Golden Chefs’ Kitchen tarafından talebe göre belirlenecektir.  Eğitimler 2,5 saat sürmektedir. Tercih edilen grupta yeterli öğrenci sağlanamaması durumunda grup olan diğer programa yönlendirme yapılır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir.   İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Gold Group Eğitim - Ankara: Golden Chefs’ Kitchen’dan Kurabiye, Cupcake, Çikolata ya da Mutfak Kursları 39 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Bugünün Groupon’uyla mutfakta harikalar yaratarak sevdiklerinize çok özel tatlı sürprizler hazırlamak için Golden Chefs’ Kitchen’dan mutfak kursları alabilirsiniz Seçenekler Kurabiye Yapımı ve Şeker Hamuru Süsleme Kursu 39TL Cupcake, Muffin Cake, Sacher Cake Yapım Kursu 39TL Çikolata Yapım Kursu 49TL  3 Çeşit Türk ya da Dünya Mutfağı Spesiyalleri Kursu 49TL Yeni bir hobi ile evinizin şefi olmaya ne dersiniz? Öğreneceklerinizi evde sevdiklerinize öğretebilir, tatlı kaçamaklar yapabilir, keşfedilmemiş yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.  Sevdiklerinizle bu anları atölyemizde paylaşabilir, doğum günleri, yıl dönümleri ve özel günlerde sevdiklerinize sürprizler yapabilirsiniz. Ayrıca MEB sertifikalı aşçılık ve pastacılık kursu da veren Golden Chefs’ Kitchen, mutfakta usta olmanız için geliyor Çok yönlü ve farklı alanlara ilgi duyuyorsanız, atölyelerdeki uygulamalarla hayal gücünüzü ve yeteneklerinizi birleştirin.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber