Şirinyalı Bahreyn Cafe'de Kişi Başı 1'er adet Aperatif Tabağı ve Alkollü İçecekten Oluşan Menü 20 TL Yerine 9,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
20 TL [missing {{percentSign}} value]50 10,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Enfes atıştırmalıklarla gününüze tat katma Eski Lara Yolu’ndaki merkezi mekanıyla Bahreyn Cafe’de bira ve bira tabağı 2 veya 4 kişilik menü seçeneği Sevdiklerinizle geçirebileceğiniz keyifli dakikalar Seçenekler 2 kişilik menü 20TL yerine 9,90TL 4 kişilik menü 40TL yerine 19TL 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 31.07.2013 Rezervasyon gerekmektedir: 0242 316 56 56 Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Bahreyn Cafe - Antalya: Şirinyalı Bahreyn Cafe'de Kişi Başı 1'er adet Aperatif Tabağı ve Alkollü İçecekten Oluşan Menü 20 TL Yerine 9,90 TL!

Bugünün Groupon’u enfes atıştırmalıklarla gününüze tat katmak için geliyor Bira ve bira tabağından oluşan 2 veya 4 kişilik menü Bahreyn Cafe’de sizleri bekliyor Eski Lara Caddesi’ndeki konumuyla konuklarını ağırlamaya başlayan Bahreyn Cafe’nin lezzetleri bununla da sınırlı değil. En güzel nargile çeşitlerini deneyebileceğiniz, mutfağından enfes tatlar keşfedebileceğiniz ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebileceğiniz sıcak bir atmosfer sunan Bahreyn Cafe’de keyifli dakikalar sizi ve sevdiklerinizi bekliyor   Enfes atıştırmalıklar eşliğinde bira keyfini kaçırmayın Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber