Kuşaktan Kuşağa Süregelen Gelenek! Antalya'nın En Eski Hamamı Onay Hamamı'nda Banyo (Sauna, Buhar odası, Göbek Taşı), Kese ve Türk Kahvesi 18 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
30 TL [missing {{percentSign}} value]40 12 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Kuşaktan kuşağa süregelen ve Osmanlı’nın bir kültürü olan geleneksel hamam kültürünü yerinde görme imkanı Tüm stresinizden ve negatif enerjinizden uzaklaşarak bedeninizi arındırma imkanı Farklı kadın ve erkek girişleriyle rahat bir ortam Hamam sonrası Türk kahvesi ile keyif 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 01.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Rezervasyon gerekli değildir. Bilgi için: 0242 241 40 54 Groupon'unuz sadece Onay Hamamı 100. Yıl'da geçerlidir. Groupon'dan hem kadınlar hem erkekler yararlanabilmektedir. Kadın ve erkek kullanım alanları farklıdır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodun İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Onay Hamamı 100. Yıl - Antalya: Kuşaktan Kuşağa Süregelen Gelenek! Antalya'nın En Eski Hamamı Onay Hamamı'nda Banyo (Sauna, Buhar odası, Göbek Taşı), Kese ve Türk Kahvesi 18 TL!

Bugünün Groupon’u sizi 3 kuşaktır süregelen ve geleneksel Osmanlı motifleri taşıyan Onay Hamamı’na davet ediyor Yorucu hayatınızı ve tüm stresinizi geride bırakarak vücudunuzu şımartabilir, kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Aynı anda 200 kişiye hizmet verebilecek kapasitede ve alt yapıda olan ve 1972 yılından beri siz değerli misafirlerine en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için çalışan Onay Hamamı’nda göbek taşı üzerinde uzanarak büyüleyici dakikaların tadını çıkarabilir, Türk kahvesi ikramı ile dinlenmiş ve yenilenmiş bedeninizi şımartmayı sürdürebilirsiniz. Temizlik ve hijyen konusunda gösterdiği üst düzey hassasiyet, donanımlı alt yapısı ile kısa sürede konuklarının şifa noktası haline gelen Onay Hamamı, sauna, buhar odası, göbek taşı ve kese gibi olanaklar barındırıyor.  Hamam kültürünün ve Osmanlı motifinin en canlı örneklerini bünyesinde barındıran Onay Hamamı ile tüm negatif enerjinizi bir kenara bırakacak tepeden tırnağa yenileneceksiniz  Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber