Parti Adası'nda Çocuklarınız için Uzman Eğitmenler Eşliğinde 1 Saatlik Oyun-Eğlence Programı 11,50 TL Yerine 5 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
23 TL [missing {{percentSign}} value]61 14 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Çocuklar için maksimum eğlence ve oyun  Çocukların yaşıtlarıyla sosyalleşmesi ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan, dolayısıyla sosyal çevrelerinin gelişmesini sağlayan eğlenceli program Top havuzundan tamir ve mutfak atölyelerine, parmak boyamaları, oyun hamuru gibi masa başı faaliyetlerden sinemaya kadar her şey çocuklar için!

Koşullar

Son kullanım tarihi: 07.11.2013 1 kişi en fazla 2 Groupon kullanabilir. Gün içinde maksimum 1 kupon kullanılmaktadır. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0242 316 88 18 ve 0535 304 82 00  Groupon 1-10 yaş arası çocuklar için geçerlidir. Ebeveynlerin çocuklarının yanında olması gerekmektedir. Groupon'unuzu Pazar hariç her gün 10:00-20:00 saatleri arasında kullanabilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu ya da güvenlik kodu çıktısını ibraz etmeniz gerek İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Parti Adası - Antalya: Parti Adası'nda Çocuklarınız için Uzman Eğitmenler Eşliğinde 1 Saatlik Oyun-Eğlence Programı 11,50 TL Yerine 5 TL!

Dikkat, bu Groupon çocuklar için maksimum eğlence ve oyun içermektedir Bu Groupon’la çocuklarınız Parti Adası’nda yaşıtlarıyla oyun oynayacak, eğlenirken öğrenecek ve unutamayacağı bir gün geçirecek   Seçenekler 1 saatlik oyuneğlence programı ve 1 meşrubat 5 TL 2 saatlik oyuneğlence programı ve 2 meşrubat 9 TL 3 saatlik oyuneğlence programı ve 3 meşrubat 13 TL Parti Adası uzman eğitmenleriyle, çocuklarınızın sosyal çevrelerinin gelişmesini ve oynanan oyunlarla, edinilen bilgilerle, yeni kurulan arkadaşlıklar ve takım çalışmalarıyla mutlu paylaşımlar sağlıyor.   Parti Adası’na Çocuklarınızı Neler Bekliyor? Oyun hamuru, parmak boyamaları, farklı resim çalışmaları gibi masa başı faaliyetler Mini mutfak ve mini tamir atölyesinde çalışmalar Top havuzu, tırmanma duvarı, salıncak, kaydırak ve arabalar Yeni ve yaratıcı atölye çalışmaları Doğumgünü, Diş Buğdayı, Baby Shower partileri Çok çeşitli oyuncaklar Tabu XL, Scrabble gibi oyunlar Çocuklara özel disco ve sinema Şarkılar, tekerlemeler, dramalar Aileler için içerde ve bahçede özel dinlenme alanları Kameradan oyun alanını izleme imkanı Kahvaltı tabağı, sandviç, çocuk menüsü, cookies, chessecake ve sufle, ev yapımı limonata, soğuk kahve ve çeşitli içeceklerden oluşan cafe hizmeti    


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber