Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda 10 Ocak'ta Gösterimi Gerçekleştirilecek Her Yöne 90 Dakika Tiyatro Oyununa Biletiniz 45 TL Yerine 22,50 TL! Sınırlı Sayıda Bilet!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
45 TL [missing {{percentSign}} value]50 22,50 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sevdiklerinizle birlikte keyif dolu bir akşam geçirme imkanı Severek takip ettiğiniz birbirinden yetenekli oyuncuların canlı performanslarını yakından izleme olanağı Yılın en sevilen komedi oyunlarından biriyle eğlenceli dakikalar

Koşullar

Groupon'unuz 10 Ocak'ta saat 20:30'da Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda gösterimi yapılacak olan tiyatro oyunu için geçerlidir. Dilediğiniz kadar Groupon satın alabilir sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0507 487 78 75 - www.yeditepeorganizasyon.com Groupon'larınız iptal ya da iade edilememektedir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Yeditepe Organizasyon - Antalya: Antalya Kültür Merkezi Aspendos Salonu'nda 10 Ocak'ta Gösterimi Gerçekleştirilecek Her Yöne 90 Dakika Tiyatro Oyununa Biletiniz 45 TL Yerine 22,50 TL! Sınırlı Sayıda Bilet!

Hayatın tüm gerçekliğini estetize ederek sahneye taşıyan tiyatro sanatının bir parçası olmayı seviyorsanız, bugünün Groupon’uyla ruhunuzu doyurun  Yılın en sevilen komedilerinden biriyle sevdiklerinizle beraber kahkaha dolu dakikalar geçirmek istiyorsanız acele edin Oyun Hakkında Yavuz Bingöl’ün yönetmenliğini üstlendiği ‘‘Her Yöne Doksan Dakika’‘da Deniz Oral, Vesel Diker, Ahmet Çevik Fulden Akyürek, Aylin Kabasakal ve Şule Cengiz gibi birbirinden başarılı tiyatro sanatçıları yer alıyor. Televizyon ekranlarında ilgiyle takip edilen programların mizahi bir dille eleştirildiği oyunda; rol gereği “İzdivaç” programına çıkan bir karakteri canlandırması için bir izleyiciye de rol veriliyor. Popüler kültürün getirdiği yozlaşmanın trajikomik olaylarla, güldürü tarzında sergileneceği ‘‘Her Yöne Doksan Dakika’’, eğlendirirken düşündürmenin yanı sıra seyircisine toplumsal mesajlar vermeyi de hedefliyor. Groupon’unuzu hemen yakalayın, tiyatro keyfini sevdiklerinizle birlikte yaşayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber