Bahçelievler 33 Tantuni Kebap'ta Enfes Lezzetler! Çift Kişilik Kebap Menü 41 TL Yerine 19,90 TL! Dört Kişilik 38,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
82 TL [missing {{percentSign}} value]53 43,10 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Damak tadınıza göre Adana, ciğer ve tavuk şiş seçenekleri Ezme salata, 33 salata ve közlenmiş soğan ile yemeğinize eşlik edecek tatlar Damak tadınıza uygun dürüm çeşitleriyle doyurucu menü Dilerseniz dürüm dilerseniz de ekmek arası seçebilme olanağı Seçenekler 2 Kişi 41 TL Yerine 19,90 TL! 4 Kişi 82 TL Yerine 38,90 TL! 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 22.02.2013 Dilediğiniz kadar Groupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.  Erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir:  0 312 223 05 38 Sadece Bahçelievler şubesinde geçerlidir. Kupon ve güvenlik kodunu içeren PDF ile 33 Tantuni Kebap Bahçelievler şubesinden hizmet alınması zorunludur. Menü içeriklerine metnin içerisinden ulaşabilirsiniz.  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınız İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

33 Tantuni Kebap Tunalı - Ankara: Bahçelievler 33 Tantuni Kebap'ta Enfes Lezzetler! Çift Kişilik Kebap Menü 41 TL Yerine 19,90 TL! Dört Kişilik 38,90 TL!

Bugünün Groupon’u 33 Tantuni Kebap farkını ve lezzetini damaklarınıza yaşatmak için geliyor Birbirindne lezzeetli adana kebap, çiğer ve tavuk şiş seçenekleri ile tadına doyamayacağınız ezme salata, közlenmiş soğan ve yeşillikler ile sevdiklerinizle birlikte muhteşem bir ziyafet sizi bekliyor Mersin’in bu efsanevi lezzetini 33 Tantuni Kebap ayrıcalığı ile yaşayacaksınız Menünüz   Kişi başı 8 Şiş Ciğer, 8 Çöp Şiş, Çift kişilik Adana veya Tavuk Şiş seçeneklerinden biri  Ezme salata  33 salata  Közlenmiş soğan  Yeşillik  Turşu ve limon  Seçeceğiniz 1 Meşrubat Ayran, Şalgam, Kola veya Su   Bugünün Groupon’unu sakın kaçırmayın  


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber