Müzikal Komedi "Huysuz" 23 Ocak'ta Sahnede, Biletiniz 30 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
56 TL [missing {{percentSign}} value]46 26 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Engin Alkan’ın kaleme aldığı müzikal komedi ”Huysuz”, tiyatroseverler ile buluşuyor Huzurevinde yaşayan ve Moliere oyunlarındaki başarısı nedeniyle, zamanında “Moliere’in Huysuzu” lakabıyla ünlenmiş eski bir tiyatro oyuncusunun zihninde canlanan, biraz gerçek, biraz hayal, kahkahası bol müzikal bir gösteri

Koşullar

Groupon'unuz 23 Ocak tarihinde sahnelenecek Huysuz adlı müzikal komedide geçerlidir. Biletinizi oyunun başlamasına 1 saat kala gişeden temin edebilirsiniz. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Aysa Organizasyon - İstanbul: Müzikal Komedi "Huysuz" 23 Ocak'ta Sahnede, Biletiniz 30 TL

Engin Alkan’ın kaleme aldığı müzikal komedi ”Huysuz”, tiyatroseverler ile buluşmaya hazırlanıyor. Seçenekler 23 Ocak Perşembe Saat 2030 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi Engin Alkan’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği “Huysuz”; huzurevinde yaşayan ve Moliere oyunlarındaki başarısı nedeniyle, zamanında “Moliere’in Huysuzu” lakabıyla ünlenmiş eski bir tiyatro oyuncusunun zihninde canlanan, biraz gerçek, biraz hayal, kahkahası bol müzikal bir gösteri… Moliere’in “Hastalık Hastası”, “George Dandin”, “Zoraki Evlenme”, “Cimri” ve “Teodor Kasap”ın Moliere’den adaptasyonu olan “İşkilli Memo” oyunlarından yola çıkılarak yazılan müzikalde; Engin Alkan, Büşra Pekin, Deniz Uğur, Haki Biçici, Gülhan Tekin, Umut Temizaş ve Esra Akbaş birlikte rol alıyor. AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun sahneye taşıdığı “Huysuz”un; müzikleri Selim Atakan’ın, dekor ve ışık tasarımı Cem Yılmazer’in, kostüm tasarımı Tomris Kuzu’nun, koreografisi Senem Oluz’un, dramaturjisi ise Sinem Özlek’in imzasını taşıyor.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber