Birol Güven'in Yazdığı, Levent Ülgen ve Sedef Avcı'nın Oynadığı "Yatak Odası Diyalogları" Oyununa Biletiniz 24 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
40 TL [missing {{percentSign}} value]40 16 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Türk tipi sit-com’ların mimarı Birol Güven’in yazdığı yepyeni bir oyun Ekranın sevilen yüzleri Levent Ülgen ve Sedef Avcı aynı sahnede Kahkahalarla izleyeceğiniz bir komedi Seçenekler 23 Mart Saat 20:30 Profilo Kültür Merkezi 24TL 24 Mart Saat 15:30 CKM 24TL 30 Mart Saat 20:30 Profilo Kültür Merkezi 24TL

Koşullar

Groupon'unuz yalnızca satın almış olduğunuz Groupon'un belirttiği gün ve sahnede geçerlidir. Rezervasyon gerekmektedir: 0 212 249 03 73 - 78 Groupon'lar iptal ve iade edilemez. Groupon'unuza ait koşul detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sadri Alisik Kultur Merkezi - İstanbul: Birol Güven'in Yazdığı, Levent Ülgen ve Sedef Avcı'nın Oynadığı "Yatak Odası Diyalogları" Oyununa Biletiniz 24 TL!

Ekranlariın beğenilen oyuncuları Sedef Avcı ve Levent Ülgen, Birol Güven’in aynı adlı kitabından uyarlanan Sadri Alışık Tiyatrosu’nun yeni oyunu “Yatak Odası Diyalogları” ile izleyici karşısına çıkıyor. Senarist Birol Güven’in altı yıl önce çıkan ve aynı adlı kitabından sahneye uyarlanan oyunda Sedef Avcı ve Levent Ülgen karıkocayı canlandırıyorlar. Sahnelendiği andan itibaren çok konuşulacak olan oyun, evli çiftlerin monotonlaşmıs özel hayat diyaloglarını ele alıyor. Yönetmenliğini Galip Erdal’in üstlendigi oyunda Sedef Avcı ve Levent Ülgen ile tiyatroseverler hem çok eğlenecekler, hem de kendi evlilik hayatlarından çok tanıdık hikayeler izleyecekler.   Oyun Hakkında Türk tipi sitcom’ların mimarı Birol Güven, bu defa “özelimizi” tiyatroda anlatıyor. İlişkilerdeki komik hallerimizi, gizli kafa içi seslerimizi ve “Yatak Odası Diyalogları”nı; akıcı, keyifli ve komik, biraz da yol gösterici bir oyunla gözler önüne seriyor.  Hayatınızdan çok tanıdık örnekler bulabileceğiniz, kahkaha dolu bir iki saat sizi bekliyor. Yazan Birol Güven  Yöneten Galip Erdal  Dekor Yekta Özdemir  Işık Cengiz Özdemir  Oyuncular Levent Ülgen, Sedef Avcı, Eylem Öden, Hasan Erdem  Groupon’unuzu kaçırmayın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber