Sarıyer Atlıtur'da 2 Kişilik At Binişi ve Kahvaltı Tabağı 100 TL Yerine 29 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
200 TL [missing {{percentSign}} value]72 143 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yeşilin her tonunu içerisinde barındıran harika bir mekanda güne merhaba deme imkanı Manej içinde 20 dakika at binme şansı Zengin kahvaltı ve çay ile gününüze tat katma olanağı Sevdiklerinizle birlikte eşsiz bir gün Daha önce at binmiş olmanız gerekmiyor, 7’den 77’ye herkes Atlıtur’da at binebilir! Atlıtur Facebook sayfası 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 06.11.2013 Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 203 87 97 - 0212 203 80 36 - atlitur@gmail.com At Binişleri 10 dakika teorik bilgi aktarımı ve sonrası lonj sahası içinde at üstünde 10 dakika denge ve pozisyon çalışması şeklinde yapılmaktadır. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

atlıtur - İstanbul: Sarıyer Atlıtur'da 2 Kişilik At Binişi ve Kahvaltı Tabağı 100 TL Yerine 29 TL!

Bugünün Groupon’uyla atların muhteşem dünyasıyla tanışın, kendinize Atlıtur’da yepyeni bir hobi edinin Atların büyülü dünyasını yakından tanıyın ve Sarıyer’in muhteşem doğa havasında eşsiz kahvaltılıklarla kendinize ve sevdiklerinize harika bir gün hediye edin Seçenekler 2 kişilik at binme ve kahvaltı 29,90 TL 4 kişilik at binme ve kahvaltı 57 TL 6 kişilik at binme ve kahvaltı 84 TL Atlıtur’un yemyeşil ve bol oksijenli atmosferinde güne lezzetli ve renkli bir başlangıç yapabilir, deneyimli ekibi eşliğinde at üzerinde gezintiye çıkarak harika bir biniş deneyimi yaşayabilirsiniz. Reçel Tereyağ Taze Kaşar Köy Peyniri Tel Peynir Üçgen Peynir Salam Yeşil Zeytin Siyah Zeytin Domates Salatalık Yumurta Simit Gevrek Biniciliğin temel adımlarını öğrenerek at binmeyi bir hobi haline getirebilir, Atlıtur’un müdavimi haline gelebilirsiniz. Ulaşım Özel Araç ile; Maslak’tan Sarıyer istikametine giderken; Tarabya çıkışına doğru sapmadan Bahçeköy, Kilyos Orman yolu tabelalarını takip edin. Bahçeköy Kilyos Orman yoluna girdiğinizde Bahçeköy kemerleri ve İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesini geçtikten sonra sağa dönün. Zekeriyaköy yol ayrıma kadar orman yolundan devam edip, yol ayrımından aşağıya inin ve yaklaşık 3 km. Kilyos istikametine doğru ilerledikten sonra Uskumru Gümüşdere köyü tabelalarından sola sapın. Yol ikiye ayrıldığında sağdan devam edin ve Arıköy trafik ışıklarından sonra Gümüşdere köprüsünden geçin. Atlıtur tabelasının olduğu yerden Ambar sokağa sapın ve tabelaları takip ederek kullübe varabilirsiniz. Maslak –Atlıtur mesafesi 19 km’dir.   Toplu taşıma ile; Sarıyer’e; Beşiktaş’tan ve metro Atatürk Sanayi Sitesi durağından minibüsler kalkmaktadır. Ayrıca otobüsler de mevcuttur. Sarıyer Mezarlığı’na varmadan Sarıyer Kültür Merkezi karşısından Gümüşdere – Kısırkaya minibüsleri kalkmaktadır. Bu minibüsler Zekeriyaköy üzerinden Gümüşdere’ye gitmektedir. Gümüşdere otobüs durağında inildikten sonra Atlıtur tabelalarını takip ederek kulübe varabilirsiniz. SarıyerGümüşdere arası 30 dakika sürmektedir.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber