Ortaköy Korukent Gym'de Sınırsız Fitness, Havuz, Jakuzi, Sauna ve Türk Hamamı ile 3 Aylık Kulüp Üyeliği 249 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
420 TL [missing {{percentSign}} value]41 172 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Yenilenen yüzüyle 1500 metrekarelik ferah ve donanımlı salon Levent - Ortaköy yolu üzerindeki merkezi konumu ile kolay ulaşım Amacınıza yönelik çalışma programı hazırlama imkanı Isıtmalı yaz, kış havuz ve jakuzi keyfi Türk hamamı ve sauna kullanımı dahil Seçenekler 3 Aylık Kulüp Üyeliği 249TL 6 Aylık Kulüp Üyeliği 450TL 2 Kişilik 6 Aylık Kulüp Üyeliği 850TL 

Koşullar

Son kullanım tarihi: 17.06.2014 Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0212 275 99 75 Groupon'unuza ait koşul detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Korukent GYM Spor Merkezi - İstanbul: Ortaköy Korukent Gym'de Sınırsız Fitness, Havuz, Jakuzi, Sauna ve Türk Hamamı ile 3 Aylık Kulüp Üyeliği 249 TL!

Formda ve zinde bir vücuda sahip olmak hayallerinizde, düzenli spor yapmak bir türlü gerçekleştiremediğiniz planlarınız arasında kalmasın. Bugünün Groupon’u, size Korukent Gym’de üç ya da altı aylık sınırsız üyelikler sunuyor Ortaköy’deki merkezi konumu ve yenilenen yüzüyle 1500 metrekarelik alanı ile sağlıklı yaşam bilinci olanlara yönelik farklı bir spor tesisi sunan Korukent Gym, üyelerinin sağlıklı ve dinamik kalabilmeleri için kusursuz hizmet sağlıyor. İşinize ya da evinize kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Korukent Gym’de sınırsız üyelik ile spora zaman bulamama bahanesini unutun ve dilediğiniz zaman spor yapmanın keyfine varın Kulüp Üyeliği Fitness Kapalı havuz Türk hamamı Sauna Jakuzi gibi olanaklar sunuyor. Hijyenik kullanım alanları, size her zaman yardımcı olmaya hazır profesyonel ekibi, yazkış kullanabileceğiniz ısıtmalı yüzme havuzu ve jakuzisi, hamamı, saunası ile Korukent Gym, sizi sınırsız konfor, rahatlık ve sağlıklı bir deneyime davet ediyor. Çift kişilik üyelik seçeneği sayesinde arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizle spor keyfinizi paylaşabilirsiniz     Zinde bir yaşama sınırsız adımlarla ilerlemek için Groupon’unuzu hemen alın


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber