Emirgan Sheesha'da Denize Karşı Sınırsız Çay Eşliğinde 2 Kişilik Serpme Kahvaltı 70 TL Yerine 34,90 TL!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
70 TL [missing {{percentSign}} value]51 36 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Emirgan’da denize karşı serpme kahvaltı Taptaze lezzetler eşliğinde güne güzel bir başlangıç Peynir çeşitlerinden reçellere, sınırsız çay eşliğinde harika tatlar Otantik ve nezih bir ortamda sevdiklerinizle kahvaltı keyfi Seçenekler 2 kişilik serpme kahvaltı 34,90TL 3 kişilik serpme kahvaltı 52TL 4 kişilik serpme kahvaltı 68TL

Koşullar

Son kullanım tarihi: 04.11.2013 Groupon'unuz her gün 09:00-13:00 arası geçerlidir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0212 323 26 10 Rezervasyon iptal ve değişiklikleri en az 6 saat öncesinden bildirilmelidir. Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. Güvenlik kodunuza Grouponlarım sekmesinden ulaşabilirsin İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Sheesha Cafe - İstanbul: Emirgan Sheesha'da Denize Karşı Sınırsız Çay Eşliğinde 2 Kişilik Serpme Kahvaltı 70 TL Yerine 34,90 TL!

Otantik ve nezih bir ortamda sizleri yepyeni lezzetlerle buluşturan Sheesha Cafe, bugünün Groupon’uyla boğazın serin sularına karşı muhteşem bir güne başlama imkanı sunuyor. Peynir tabağı beyaz peynir, dil peynir, örgü peynir, kaşar peynir, tulum peynir, ceviz  Söğüş tabak domates, salatalık biber  Bal, kaymak  Zeytin tabağı siyah / yeşil zeytin  Macar salam  Dana jambon  Sigara böreği  Reçel vişne, karadut ev yapımı  Sahanda yumurta sade veya menemen veya omlet çeşitleri  Sınırsız çay Sheesha Cafe, zengin kahvaltı seçenekleri ve özel lezzet çözümleriyle, yenilenmiş kalite geleneğinin odak noktası olacak Sheesha Cafe’de damak zevkinize uygun lezzetleri; boğaz manzaralı terasta ve Emirgan’ın kültürel dokusuyla iç içe açık hava masalarda sevdiklerinizle beraber tadabilirsiniz   Güne leziz bir başlangıç için Groupon’unuzu hemen alın    


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber