Aşk ve Tutku Üzerine Bir Kara Komedi! 28 Şubat'ta Tiyatro Si's tarafından Sahnelenecek ''Ölüm Diyalogları'' Adlı Oyuna 2 Kişilik Biletiniz 32 TL! 3 Kişi Seçeneğiyle!

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
68 TL [missing {{percentSign}} value]53 36 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Sevdiklerinizle birlikte tiyatro keyfi Aşk ve Tutku üzerine bir karakomedi 2 ve 3 kişilik bilet seçenekleri Tiyatro Si’s Facebook ve Twitter sayfaları Seçenekler Taksim Maya Sahnesinde 28 Şubat’ta oynanacak Ölüm Diyalogları Oyununa 2 Kişilik Biletiniz 32 TL! Taksim Maya Sahnesinde 28 Şubat’ta oynanacak Ölüm Diyalogları Oyununa 3 Kişilik Biletiniz 47 TL!

Koşullar

Groupon'unuzu 28 Şubat Perşembe saat 20:30'da Taksim Maya Cüneyt Türel Sahnesinde oynanacak Ölüm Diyalogları adlı oyunda geçerlidir. Rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Rezervasyon için ad, soyad, iletişim bilgileri ve Groupon kodunuzu info@donkisottiyatro.com adresine atmanız gerekmektedir. Bilgi ve iletişim için: info@tiyatrosis.com, bilet@tiyatrosis.com, İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Tiyatro Si's - İstanbul: Aşk ve Tutku Üzerine Bir Kara Komedi! 28 Şubat'ta Tiyatro Si's tarafından Sahnelenecek ''Ölüm Diyalogları'' Adlı Oyuna 2 Kişilik Biletiniz 32 TL! 3 Kişi Seçeneğiyle!

Bugünün Groupon’u sizi sevdikleriniz ile birlikte kahkaha dolu bir kara komediye davet ediyor Tiyatro Si’s tarafından sahneye koyulan Ölüm Diyalogları oyununu izlerken aşk ve ölüm üzerine düşünecek, sevdikleriniz ile keyifli dakikalar geçireceksiniz. Ölüm Diyalogları Bir kadın ve bir adam… Bir kadın ve bir genç kadın… Yaşam ve ölüm… Bir adam ve bir genç kadın… Bir kadın ve ölüm… Ölüm ve bir adam… Aşk ve tutku üzerine bir kara komedi. Diyaloglar hep mutlu bir son için yazılmış olabilir.Ve her şey bir yanlış üzerine kurulu. Yazan Sibel Yıldırım Özer Yöneten Ali Altuğ Oyuncular Sibel Taşçıoğlu, Ufuk Aşar, Sibel Yıldırım Özer Prodüktör Tarık Güvenç / Donkişot Tiyatro Si’s 2013 yılı Ocak ayında Sibel Taşçıoğlu ve Sibel Yıldırım Özer tarafından kuruldu. Tiyatro Si’s in ilk oyunu Ölüm Diyalogları, Ali Altuğ’un rejisiyle 28 şubat Perşembe 2030 da Maya Cüneyt Türel Sahnesi’nde seyirciyle buluşuyor. Groupon’unuzu hemen alın 


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber