Çengelköy Pilates Studio'da 4 Ders Zumba Fitness 29 TL

DEĞERİNDE İNDİRİM Kazancınız
300 TL [missing {{percentSign}} value]74 221 TL
HEDİYE EDİN
İlk Yakalayan Siz Olun!

Öne Çıkanlar

Fit kalmanın en eğlenceli yolu; Zumba Çengelköy Pilates Studio’dan 4, 8 veya 16 ders Zumba dersi Latin müziğinin kıvrak ritmi eşliğinde dans ederek zayıflama şansı Alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler

Koşullar

Son kullanım tarihi: 26.02.2014 1 kişi 1 Groupon kullanabilir. Kayıt yaptırmanız gerekmektedir: 0216 521 77 21  Groupon'unuzu kullanırken hizmet aldığınız firmaya güvenlik kodunuzu veya güvenlik kodu çıktınızı ibraz etmeniz gerekmektedir. İşletme, sunulan ürün, hizmet ve servislerin; bakım ve kalitesi konusunda sadece satın alanlara karşı sorumludur.

Çengelköy Pilates Studio - İstanbul - Anadolu: Çengelköy Pilates Studio'da 4 Ders Zumba Fitness 29 TL

Fit kalmanın en eğlenceli yolu; Zumba ile tanışın Çengelköy Pilates Studio, sizleri eğlenerek zayıflamaya, formt tutup fit kalmaya davet ediyor.   Seçenekler 4 Ders Zumba 29 TL  8 Ders Zumba 49 TL  16 Ders Zumba 79 TL   Zumba Dans Zumba, en iyi ve eğlenceli yağ yakma programı olarak gösteriliyor. Latin müziğinin kıvrak ritmi eşliğinde, Latin dans adımlarıyla, eller, kollar ve kalçalar kıvrılıyor, ayaklar ritmi takip ediyor. Zumba, vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlıyor. Bu eğlenceli fitness dans programının hem yavaş, hem de hızlı tempolu versiyonları mevcut. Hem dans edip hem de kilo verdiren bu yeni trend fitness derslerini kaçırmayın.   Çengelköy Pilates Studio Pilates Cardio Box, Reformer, Aero Oryantal, Zumba Dans, Judo, Jimnastik, Yoga ve Oryantal dans etkinliklerini nezih bir ortamda yapabileceğiniz uzman kardosu ve zengin eğitim içeriğiyle sizlere Üsküdar Nato Yolu Doktorlar Sitesindeki mekanında, spora ayırdığınız zamanı en etkin ve eğlenceli değerlendirecek imkanlar sunuyor. Her biri alanında uzman ve tecrübeli eğitmenler ile siz değerli spor severlere hizmet sunmaktan mutluluk duyan Çengelköy Pilates Studio sizleri sporun ve dans aktivitelerinin bütün heyacının yaşandığı salonumuzda ağırlamayı bekliyor.


  • 15% Bonus Savings
    Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
    By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
    Please select an option to add / remove from wishlist
    Grouber